Otázka sice není vhodná v době obědů,ale zeptám se.

Jak odpovíte,když musíte na WC,tázajícímu se: kam jdeš?!

Nejlepší odpověď
anonym

Otázka jen pro nezdvořáky.
V normální společnosti se omluvím dříve, než odejdu, takže se není nač ptát.
Jinak opisných odpovědí pro hospodské prostředí je celá řada, ale to bychom se pomalu dostávali do sféry těch rubrik, co se nezobrazují na hlavní stránce.

Další odpovědi
Drap

Záleží na tom také v jakém prostředí a v jaké společnosti.
potřebuji si odskočit
kdyby někdo volal , tak jsem šel k telefonu
píchnout kolo
podívat se jestli jsem chlap

kropitko

Tak záleží na tom, kde zrovna jsem, buď musím čůrat, nebo si musím odskočit, nebo řeknu jen omluvte mně na chvilku, nebo se jdu přepudrovat(v ži­votě jsem u sebe pudr neměla 😁), záleží na společnosti,,

no mezi přáteli říkám,,no už musím,,nebojte se já se vrátím, když najdu cestu,,,:-D
Doplňuji:
jo a mimochodem i v době obědů se chodí na WC

dědapetr

Jednoduše,jdu na toaletu a nebo na WC.

Deli

Já říkám „na jeptišky“ – z filmu Sestra v akci 🙂

Jinak mne zaujala otázka naší poslední návštěvy, kdy se otec od rodiny zeptal mého manžela: „Máte záchod?“ 🙂
Podotýkám, že máme normální RD, až na fasádu dávno dokončený…

baghira

Záleží na situaci. Ve společnosti si jdu třeba umýt ruce. Doma nebo mezi blízkými přáteli jdu normálně na vecko nebo záchod.

ReHu

Záleží na tom, v jaké společnosti a z jaké akce odcházím.
Řeknu, ať mě na chvíli omluví, nebo že se za chvíli vrátím. Pak už se snad inteligentní lidi neptají.
V jiné společnosti není potřeba říkat nic. Max.řeknu, hned jsem zpátky nebo že si na chvíli odskočím.

anonym

Jednoduše,bez udání důvodu:Omluvte mě,prosím!Tam,kde nevím,kam jít,ještě přidám otázku,kde toaletu najdu.

hanulka11

musím si něco neodkladně zařídit , hned jsem zpět

pokazdejinak

ve společnosti přátel máme takovou hlášku – „jdu se podívat, jestli nejsme obklíčení“ ;) jinak samozřejmě se omlouvám dopředu, že si odskočím, že se na chvíli vzdálím apod. nebo i to obligátní – jdu tam, kam i císařpán chodil pěšky :)

anonym

Rikam jen : Promin, nebo prominte.
Rikam to sama , jeste se mi na to nikdy nikdo nezeptal. 🙂 -iv-

led

S týmto nemám problém, na otázku nadám možnosť.
„Prepáčte, musím“, hanblivo sklopím oči a odídem. Žiadne dlhé reči.

baghira

Přijde host na párty, a hned ve dveřích se ptá hostitelky, kde se může jít vyčurat. Ta ztuhne, ukáže mu kde je WC, ale povídá: příště se zeptejte, kde si můžete umýt ruce.

Na příští párty hostitelka opět vítá hosty, a aby předešla trapasu, ptá se hned toho burana: A nechcete si jít umýt ruce?
A on na to: není třeba, už jsem si je umyl venku u stromu.

staryforTin

Už se tady vtipkuje tak je to dobrý že to není téma o kterém se nesmí mluvit.
Tady do této restaurace chodí 1 pán, který se sází o peníze. A ten pán vždycky vyhrál sázku. Nikdy neprohrál. Včera se tady vsadil o 100 000 korun, že mu ze zadnice vyroste palma. Všichni mu to rozmlouvali, říkali; ty, nech toho, vždyť to je hloupost. Jak to chceš dokázat? O sto tisíc? Jo o stotisíc. Takže štamgasti souhlasili, přelezli do místnosti a čekali jak mu ze zadku leze ta palma. Sedli si a koukali. Čekali čtvrt hodiny, půl hodiny a pořád nic. Když uběhla hodina, Vašek zaběhnul k telefonu a zavolal do protější hospody kde se ten pán taky vsázel. „Kluci, Jeník dneska poprvé prohrál.“ „Kolik?“ „Sto tisíc. Dneska se s námi vsadil o sto litrů, že mu vyroste ze zadku palma“. „Jo? Byl tady před dvouma hodinama a vsadil se o padesát tisíc..“ „O co??“ „..o padesát tisíc za to, že mu budete půl hodiny koukat na holou prdel“.

kropitko

jo to je dobrý

kropitko

škoda, že si vtipy nepamatuji,,,

anonym

http://www.smich­.cz/zaslat_ma­ilem/11/