redy

Otázka: proč se teď tady tak málo hvězdičkuje???jako na odpovědi.sk jsou tam otazníky a to znamená co???? otázku!

Normálně sem se zeptala proč se tady tak málo hvěždičkuje?
je to otázka a není o nic blbší než tucet kterých tu proběhlo
můžete prosím odpovědět?
A
nebo nemusíte je to jen na vás,já nevím proč mi je mažete.
prostě jsem se zeptala
Doplňuji:
Drap já jen poukázala na to že na odpovědi.sk taky málo hodnotěj kladně otázky. :)
Alesh co asi jsem mohla myslet viď?(hvězdičkovat, ohodnotit otázku za zajímavou)

Nejlepší odpověď
briketka10

redy, mě byly smazáno několik otázek a zmizelo několik
bodů co s tím nadělám nevím, kterej ptáček to páchá a
jestli mu to dělá radost ať si poslouží leští si tím svoje
ego ??
stoupá k výšinám, jestli takto maže to se nedovíme ??
Doplňuji:
a co si o něm/ní myslím, že je to hulvát !!
skovanej za obrazovkou a dráždí nás
co vydržíme je to prase, potřebovalo by
zaživa spařit v horký vodě a stáhnout z
kůže !!

Další odpovědi
Drap

Každý hvězdičkuje podle sebe a podle toho jak mu dovolujíé pravidla. Některým hvězdičky přibývají ani se nemusí chodit. Někdo čeká marně i u dobré otázky.
Konkrétně tato otázka /podle mne / taky na hvězdičku neni. K čemu ti bude taková informace ? Stejně odpověď musí být zákonitě zkreslená.
Mazaní, to je terčem kritiky dost často. Něktečí, kteří si myslí, že jsou vyvoleni tady dělat pořádek, tak mažou. Mají na to právo. A některé otázky sem skutečně nepatří. Pravdu máš i v tom, že dost často blbosti zůstávají.
Doplňuji:
Ve slovenské verzi je to částečně způsobeno malým počtem přihlášených a aktivních.

Alesh

Co znamená „hvězdičkovat“?
Doplňuji:
Až doteď jsem si myslel, že to jsou palce. 🙂

redy

Alesh otázka rovná se hvězdička-----odpověď, rovná se palec------ 🙂

Sůwa

To já zas hvězdičku dám, protože otázka má skvělé odpovědi, tak je taky skvělá 🙂

redy

Sůwa 🙂