fortin

Otázka pro znalé pc hry Sims

Myslíte že by hra Sims měla být pro děti povinná? A proč?
Mohla by pomoci pochopit cíle, mezilidské vztahy, povinnosti, přání a touhy, učení a umět používat běžné prostředky k lepšímu životu? K vytvoření náhledu jak život funguje a co je k tomu třeba?

Nejlepší odpověď
Retko

Ja myslim, ze ne. Ta hra je dost zrychlena. A, ze bys tam pochopil dulezite zivotni momenty? No nevim. Tam si tak za rok udelas uz bohaty, krasny domek se vsim vsudy i s krascnou manzelkou. Ale real je mnohem tvrdsi. Ta hra je spis pro nekoho odreagovacka a moznost kouknout se na svet ruzovymi brylemi.

Další odpovědi
Michal

Proč povinná? To ji chcete poškodit?! O všem co píšete je i mnoho jiných her ,filmů a seriálů.Důležitý je výběr a ochota rodičů tyto věci s potomky probírat. Jinak vám neberu to milé vzrušení,když o hře mluvíte nebo píšete. Michal

Zdroj: život