bolak

Otázka pro ženy zdejší: Když jdete večer sami domů, máte strach že vás někdo přepadne?

Bojíte se a otáčíte se každou chvíli, jestli za váma někdo nejde? Nějakej potenciální rdousil nebo jinej bubák..

Nejlepší odpověď
frankie89

jo, docela mám, proto jsem dostala loni k Vánocům pepřák, od té doby se spíš bojím toho, že v krizové situaci ho do očí nastříkám sobě. 😁

Další odpovědi
registrovana

Docela mám. Dřív jsem nemívala, přišlo mi, že je to věc, která se mě prostě netýká a nemůže se stát MNĚ. Ale před nedávnem takhle přepadli kamarádku na cestě domů (oblast od Náměstí republiku – Florenc, nemluvě o tom co je za Florencem, tam by se neodvážil snad ani kdejaký chlap). Chlap jí zatlačil do telefonní budky a vyžadoval od ní její iPhone a všechny peníze, nicméně ona se jen tak nedala, kolenem mu dala mezi nohy a utekla. Od té doby si ale říkám, že se to klidně mohlo stát mně..
Doplňuji:
oprava – *republiky

odpomass

Sama večer téměř nechodím, v dnešní době je úchylů všude dost i tak. Je pravda, že když bude chtít, šanci mají i ve dne. Každopádně pepřový spej je jedno z dobrých řešení ;)

zzzzz

Nebojím se, jezdím všude autem a parkuji přímo před domem.

manon

Ani ne. Nějak se zapomínám bát. Jen výjimečně mne napadají takové myšlenky. Čímž nechci říct, že je to tak dobře.

pizlicka

si piš.ja jsem strasny straspytel.stale se otcim,kdyz jdu za tmy domu.ale kdyz se otocim,je ten strach jeste vetsi.brrr.

anonym

ja mam takovou smulu, ze po me by chtel urcite jenom penize … :(

  • iv-

bolak

:)) já čekal co z tebe vypadne..

anonym

jenom pravda .. svata pravda .. :(

bolak

tak proč nevezmeš iniciativu do vlastních rukou a nepřepadáváš ty? .)