Avatar uživatele
bolak

Otázka pro ženy zdejší: Když jdete večer sami domů, máte strach že vás někdo přepadne?

Bojíte se a otáčíte se každou chvíli, jestli za váma někdo nejde? Nějakej potenciální rdousil nebo jinej bubák..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? manon, GM, iceT, huxa, anonym, natybubu, Marinak před 4143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
frankie89

jo, docela mám, proto jsem dostala loni k Vánocům pepřák, od té doby se spíš bojím toho, že v krizové situaci ho do očí nastříkám sobě. 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
registrovana

Docela mám. Dřív jsem nemívala, přišlo mi, že je to věc, která se mě prostě netýká a nemůže se stát MNĚ. Ale před nedávnem takhle přepadli kamarádku na cestě domů (oblast od Náměstí republiku – Florenc, nemluvě o tom co je za Florencem, tam by se neodvážil snad ani kdejaký chlap). Chlap jí zatlačil do telefonní budky a vyžadoval od ní její iPhone a všechny peníze, nicméně ona se jen tak nedala, kolenem mu dala mezi nohy a utekla. Od té doby si ale říkám, že se to klidně mohlo stát mně..
Doplňuji:
oprava – *republiky

Upravil/a: registrovana

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
odpomass

Sama večer téměř nechodím, v dnešní době je úchylů všude dost i tak. Je pravda, že když bude chtít, šanci mají i ve dne. Každopádně pepřový spej je jedno z dobrých řešení ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Nebojím se, jezdím všude autem a parkuji přímo před domem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Ani ne. Nějak se zapomínám bát. Jen výjimečně mne napadají takové myšlenky. Čímž nechci říct, že je to tak dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

si piš.ja jsem strasny straspytel.stale se otcim,kdyz jdu za tmy domu.ale kdyz se otocim,je ten strach jeste vetsi.brrr.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ja mam takovou smulu, ze po me by chtel urcite jenom penize … :(

  • iv-

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

:)) já čekal co z tebe vypadne..

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jenom pravda .. svata pravda .. :(

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tak proč nevezmeš iniciativu do vlastních rukou a nepřepadáváš ty? .)

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek