Sonush

(Otázka pro ženy/holky) Kdy jste si začaly lakovat nehty?

Prosím o seriózní odpovědi a pokud jste si nikdy nehty nelakovaly, ani nemusíte odpovídat :)

Nejlepší odpověď
Beer4Real

9 - 12 let

Sem si lakovala růžový srdíčka na nehtíky.

Další odpovědi
cliwe

9 - 12 let

Doplňuji:
Fialově :)

Agneta

13 - 16 let

Beer4Real >>>> jsi úchylák teplouš?

anonym

9 - 12 let

anketa je špatná,chybí rozmezí 3 více let,
moje zlatko si je maluje už od 3let

anonym

17 - 20

Doplňuji:
seriozně 🙂

Majkyt

9 - 12 let

Beer4Real

Agneto, s tvojí hlavou bez mozku bych se radši neozýval ;)

Agneta

Beer4Real >>>> tak to mi ještě nikdo neřééék! Ale určitě v ní mám aspoň voňavý dřevěný piliny:D
A příště se koukej účastnit v anketě pro úchyláky, a né tady:D

anonym

Jsi vedle Agneto, ani jeden z nich není jak ty píšeš a přeci si lakují nehty a je to jejich věc
http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-trendy-moda/169414/ulitly-trend-celebrit-seal-i-johnny-depp-si-lakuji-nehty.html

Agneta

Kdo je Seal a Depp? Zná je někdo, nebo jsou to jen dva deppové(česky:dé­bové)?

anonym

Znají je všichni, co se jen trochu zajímají o kulturu, to se tebe asi netýká, jak je vidno 🙂

jpau

Palec hore!