pizlicka

Jak by jste reagovali v teto situaci??

představte si,ze vas muz pracuje jako kameraman střihač,tudíž se mu na sestrihani dostanou ruzne videa.napriklad zena,ktera koji dite.tato akce bude trvat alespoň 10minut.vy chápete,ze to vas muz sestrihat musí,ale presto reknete,ze vam to není prijemne.jak by jste si prali,aby vas muz zareagoval na vasi poznámku,ze to sice chápete,ale není vam to prijemne??druha otázka,prislo by vam to normalni,nebo by vam to jako zene nebylo prijemne,kdyz by jste vedeli,ze je to stala zakaznice vašeho muze?děkuji.
Doplňuji:
Jugar–nemůžu uvěřit,že takto reaguješ,jako muž.přesně takovou reakci od muže očekávám.Děkuji moc,jsi velmi vnímavý.

Nejlepší odpověď
anonym

Je to jen řemeslo,nesmíš to brát osobně,ale chápu,že je to pro tebe nepříjemné
Jugar
Doplňuji:
Pizličko ,je to jen reakce nic víc,ale pokud chceš více,napiš mi na mail jugar11@seznam.cz,rád ti odpovím na více a můžeme se i poznat,dík
Jugar
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otazka-pro-zeny-5

Další odpovědi
NoNamer

Pokud jde o mě, tak kojení je naprosto přirozená věc. Neříkám že ženy musí kojit v kavárně a podobně, ale třeba v parku, kde nikoho „neobtěžují“ nevidím problém. Proto by mi zrovna tohle nevadilo.
Vzhledem k tomu, že by to byla manželova práce, tak zřejmě udělat musí. Stálá zákaznice – dobrá zákaznice.

Jako odpověď bych asi slyšela něco jako „zlato, já v tom nevidím nic sexuálního, je to moje práce a přináší nám peníze.“

petra15

pizlicka
Más pekný problém…a co takhle navstívit psychologa ? Kam jinam se zárlivostí ?

  • iv- ti to napsala velice rozumne. Podle mne jsi mentálne jeste tak mladá(i kdyz je ti treba 24), ze si zádného muze nezaslouzís. Tedy presneji – abys to ted nebrala jako útok – na vzah nejsi jeste vubec zralá (je ti 12?). A tak más problémy…xD

pizlicka

ty tu mas řeči proti každému,za každých okolnosti.vim,ze je ti 15,ale neboj,rozlišovací schopnost,to se ještě neučíš.a propo,ty ,když mas negativni pocity,ty je nejbližšímu cloveku nereknes?toho ja se nebojim,a jugar reagoval uplne stejne,jako muj pritel.pokud tedy nevidíš za oponu,tak radeji nekomentuj.

gagaga

pizlicko, a co je na kojici zene pohorsujici ?
vemte si, kdyby vas muz " strihal " porno ! :)
tam by take pracoval se stejnymi " heeereckami " :)
a co kdyby jste mela doma gynekologa , nebo prsniho lekare ?

pizlicko, mam takovy pocit , ze vy byste nejradsi poslala vaseho muze farat do dolu a jeste byste musela mit jistotu, ze az pujde domu, ze nebude na vratnici zenska, ale chlap ! :)

kazdy mame sva povolani, konicky ..vsude jsou urcita "lakadla " , zalezi ale nejen na povaze a charakteru cloveka, ale hoodne i na jeho partnerovi
casto ho prave ten zarlivy partner dostane tam, kam ani jeden z nich nechce ..

tak asi tak ..

  • iv-

pizlicka

neřekla jsem,at muž neděla,co udělat musí.ptala jsem se-JAK BY JSTE OCEKAVALI,ABY VAS PARTNER REAGOVAL NA POZNAMKU-NENÍ MI TO PRIJEMNE.citlivě odpověděl JUGAR,a presne takovou reakci,ocekavam od muže.P-O-CH-O-P-E-N-Í.takze si laskave nehraj,ze kdybys partnerovi rekla,ze ti něco není prijemne---COKOLI.ze by jsi si prala,aby ti řekl-NO A CO,TO JE TVUJ PROBLEM,CO CITIS.a je jedno,ceho by se to tykalo.tak si schvalne nevysvetluj co pisi tak,abys mohla útočit.

gagaga

pizlicko, nebudte vztahovacna ! :)
vzdyt vam to pisu se smajlikama :p

  • iv-

pizlicka

nereaguji na smajlíky,ale na psaný obsah.

gagaga

🙂

pizlicka

🙂 ted reaguji na smajlíka

NoNamer

Vidím to úplně stejně :)
Navíc když se v létě rozhlédnete, kojící žena je víc zakrytá miminkem než spousta holek oblečením :D
Nedejbože, kdyby manžel jezdil domů okolo nudapláže.

pizlicka

nonamer,nikdy jsi nebyla ve střižně?tam věci vidíš hodne zblízka,a i memu priteli je to velice neprijemne strihat,protoze pokud vidi v parku kojici zenu,cudně odvrati zrak,neciví na ni,ale ve strizne ten triminutovy zaber musí prohlížet velmi zblízka a pouste několikrát dokola,aby jej sestrihal tak,aby byl záběr pouzitelny pro veřejnost.

NoNamer

Tak v případě, že to vadí jemu, má práci odmítnout. Jiné řešení nevidím. Je samozřejmé že na kojící ženu neciví, ale je opravdu chudák, když to musí sledovat ve střežně zblízka…co asi udělá s nepoužitými záběry…
Dívat se v reálu a při práci je rozdíl, pořád v tom nevidím nic závadnýho, ale jak řikám pokud to vadí i jemu…

pizlicka

NoNamer,to funguje tak,ze dostane kartu,a na ni je pět hodin zaznamu.nikdy by nevzal něco neslusneho,trebas porno,jak tu bylo receno,ale dovolene,svatby,a ty miminka.proste dopředu nikdy neprehraje,co striha.vidi to,az to striha.samozrej­me,ze za tim nevidi nic sexuálního,ani ja ne,ale je to takove divné,ja to neumim popsat.ale to je jedno,o to neslo.ja se ptala,protoze jsem zvykla,kdyz je mi něco neprijemne,to rict nahlas,jak by jste si přali,aby vas partner reagoval,kdyby jste rekli-víš,nevim proc,ale je mi neprijemne,kdyz zrovna tohle strihas.proste fakt,takove pocity mam.jen jsem je rekla nahlas.me se strasne libi názor JUGARA-logicke vysvetleni-JE TO PRACE,ale CHAPU TVE POCITY.a to je muž.

NoNamer

Chápu, prostě sis oblíbila názor Jugara, taky sem ti na to už odpovídala......

petra15

tam vidí tvuj muz zenské prso zblízka…x<D
ty más vázne problémy:-)xD

pizlicka

už jsem to tu rikala,i jemu to není příjemné.lide jsou různí,a pokud petro lidi z jinym názorem nebereš,mas problém ty.