Otázka pro ženy!

Řešíte mužské přirození na centimetry stejně jako muži mezi sebou? Například ženy řeší velikosti poprsí těmi svými čísly ale mě je to u prdelky a neřeším to .. prostě se mě musí její prsa líbit a nezáleží mi na velikosti! Jak to máte vy u mužského přirození?
Doplňuji:
Holky sakra nedělejte že tu nejste na poskytněte své názory..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Není centimetr, jako centimetr.

Nebudeme si nic nalhávat. Stejně, jako vy chlapi poznáte rozdíl mezi nulkami a šestkami, my ženy poznáme rozdíl dvanácti a dvaceti centimetry. Ale stejně jako muži se můžou líbit ploché slečny / ženy, tak nám se to může líbit více s dvanácti, než dvaceti centimetry.

--- Nejde o délku, jde o prožitek a uspokojení. Jestli bude mít muž 20cm a neopatrností nám způsobí zranění bez požitku něčeho hezkého, je mu vybavení k ničemu, když pak žena posteskne po svém bývalém, který měl téměř o polovinu menší, ale zvládli si spolu užít sex hezky, bez zranění s maximálním uspokojení. Mluvím samozřejmě pro příklad.

Není to nejdůležitější, ale stejně tak, jako jiný chlap vyhledává ženu s velkým poprsím, vyhledávají některé ženy pouze muže s vyššími tělesnými proporcemi. Nelze zde kvantitizovat. Osobně za mě - je mi to úplně fuk.

Další odpovědi:

Bronzový

Kdybys dodržoval pravidla, neporušoval bys je opakovaně.
Abych to vysvětlitl - kdybys otázku vložil tam, kde má být (tam, kam jsi napsal Otázka pro ženy!), viděl bys, že i tato otázka zde již byla.

Bronzový

Takze velikost je nezajímavá....jen musí být rovný, jde i mírne ohnutý nahoru....ale co nejde - ohnutý do strany ! ! ! A je tím nejlepsím --- oproti nejaké náhrade, jako svícka....:-) - a to z hlediska té "nejkvalitnejsí" mekkosti:-) to je neprekonatelné.-)
(totiz i na svícku se dají dát dve ponozky, a presto kondom)

přesně tak na velikosti až tak nezáleží spíš na tom jak je šikovnej a jak si to spolu dokážete užít. Ne jen posilovat odmakat a hotovo

Diskuze k otázce

Bronzový

petra15

geniuss
nejdrív "holky sakra", a pak to asi ani necte...:-)

Bronzový

Hamon

Ja si pocetl. A vase odpovedi trochu uklidnily, jsem rad, ze s "nim" nemusim na operaci. Nechat si pulku uriznout by asi bolelo :D

Zlatý

bolak

oni nedělaj, kategorie "Sex" se nezobrazuje na hlavní stránce, takže ji neviděj

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.