Otázka pro ženy.

Co všechno u mužů sledujete, když jste třeba v MHD, rozhlížíte se a hodnotíte je?

Nejlepší odpověď
Lucijej

No já osobně u chlapů sleduju ruce, resp. celá předloktí a to nejen v MHD. :)

Další odpovědi
anonym

Hlavně jestli nemají o sobě moc velké mínění – to mě spolehlivě odrazuje…

Deli

Zajímají mne nejdřív oči – musí v nich být takové ty veselé jiskřičky. Pokud jsou, dívám se dál na ruce (líbí se mi velké, chlapské, klidně s mozoly od práce, ale čisté a s upravenými nehty).
Dál už by záleželo na tom, zda by dotyčný měl zájem o oční kontakt a hru – nebo zda by honem vystoupil v hrůze, abych ho neuhranula 🙂

No ale když už se ptáš, co všechno, tak určitě neopominu oblečení, postoj, vlasy a hlavně výraz tváře.
Taky si všimnu, zda třeba nesedí – a vedle nestojí starší paní. To může být superman a ohodnotím si ho za burana.

MrGandy

Jsem chlap, ale takováhle otázka byla asi před rokem na fajn rádiu. Ženám se prý líbí, když má chlap třeba triko a jsou vidět svaly apod.