bolak

Otázka pro ženské plemeno: Líbí se vám Pavel Poulíček?

myslím ksichtem
Doplňuji:
Vlk z lesa: raději snad ani negoogluj…

pizlicka: máš namysli to struhadlo?

GM: co způsbilo ten tvůj náhlý názorový zvrat?

briketka10: tak to je lichotka jako prase… „líbím se ti?“ – „ano, ale prosímtě zhasni“ :))

Jinak děkuji že jste hlasovali, ještě máte šanci 24 hodin, kdo to nestihl, poté budou výsledky ankety odeslány na emailovou adresu pavel.poulicek@kolotoc.cz

a díky i tobě Damiáno, seš můj borec na konec

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Doplňuji:
Jako na vzhled se u lidí nedívám, ale Pavla Poulíčka neznám. … Možná vygoogluji.

Další odpovědi
briketka10

Ne

možná jen, kdyby se lépe ostříhal a při lampičce, ale úplně ošklivý není to zas neříkám mám oblíbený jiný typ mužů..
Doplňuji:
na druhou stranu má velice příjemný hlas..

Kamionacka09

Ne

Neni to muj typ.

Damiana

Ano

Ani ne, ale nechci urazit…Pavle…?

pizlicka

Ne

protoze mi jeho projev prijde křečovity.
Doplňuji:
a to se odréží i v obliceji.

pusinka50

Ano

Ani ne, jeho trochu zženštilý uhrovitý obličej s odstávajícíma ušima moc nemusím, není ošklivý, ale do chlapa má daleko. Nijak zvlášť mě dosud ničím nezaujal.

GM

Ne

Už ne.

vlk samotař

Ne

Dámské osazenstvo u mě doma tvrdí,že na plemena se dělí zvířata a né ženy.Na dotaz-nelíbí není jejich typ.

fablen

Ne

ne a nelíbí se mi především ten hraný úsměv

briketka10

asi poslední zmínka co jsem o Pavlovi našla :
http://www.ra­diotv.cz/p_tv/vi­deli-jste-pavla-poulicka-na-prime/