Zlatý

Otázka pro ženolidi: Kdyby byla možnost inkubátoru, který by uměl vypiplat dítě už od úplnýho počátku...

...(takzveně od žížaly), nechali byste to na přístroji, který by byl samozřejmě pod dozorem lékařů, nebo byste si to "odnosili" klasicky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Děloha rules

Boláku,ty někdy vyvoláváš dojem,že pocházíš z robotí dělohy.Proto se ptáš,že hledáš svoje neznámé sourozence?...:D

Další odpovědi:

Zlatý

Děloha rules

V pondělí to bude 38 let, co jsem klasicky nedonosila své druhé dítě, takže mne musel na čas zastoupit inkubátor. Jinak je ta anketa dost zcestná, to by pak mohla být ještě využívána prenatální selekce, aby se rodili jen géniové. Zajímá mne pravopis - "odnosili" s "i" na konci. Že by ženolidi byly/i mužského pohlaví ?

Zlatý

Přístroj rules

Po dnešní problinkané noci bych všemi deseti brala ten přístroj!!! :-)))

Ne, těhotenství jsem si prvně i podruhé užila a vychutnala, tentokrát napotřetí je to nějaké horší, ale doufám, že se to ještě srovná a zas to bude fajn.

Děloha rules

Doplňuji:
I když pro ženy, které mají nějaké problémy apod. by byl ten přístroj fajn :)

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Mužočlověk Bolak, vy pochádzate zo živej ženy? Pokiaľ ste náhodou brat zámeho robota ´číslo 5´, skúste si rýchlopozrieť niečo o cicavcoch a rozmnožovaní človeka. :)
PS. váš brat ´číslo 5´žije, lebo toto už pochopil.

Zlatý

bolak

Bohemica: ježišmankote, to je to nejhezčí co mi kdy kdo řek...

můj učitel říkával, že jsem přicestoval z vesmíru a že do tohodle světa prostě nepatřím...byla to reakce na to, když jsem během reparátu celých 45 minut pozoroval holuba na parapetu a nestihnul sem proto napsat ani čárku... (to se tak někdy přihodí)

Zlatý

bolak

sůwa: a proč by nemohli? :)

Zlatý

Sůwa

Sodoma Gomora.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4387
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2474
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1826
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.