Avatar uživatele
bolak

Otázka pro ženolidi: Kdyby byla možnost inkubátoru, který by uměl vypiplat dítě už od úplnýho počátku…

…(takzveně od žížaly), nechali byste to na přístroji, který by byl samozřejmě pod dozorem lékařů, nebo byste si to „odnosili“ klasicky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Deli před 4315 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Děloha rules

Boláku,ty někdy vyvoláváš dojem,že pocházíš z robotí dělohy.Proto se ptáš,že hledáš svoje neznámé sourozence?…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Děloha rules

V pondělí to bude 38 let, co jsem klasicky nedonosila své druhé dítě, takže mne musel na čas zastoupit inkubátor. Jinak je ta anketa dost zcestná, to by pak mohla být ještě využívána prenatální selekce, aby se rodili jen géniové. Zajímá mne pravopis – „odnosili“ s „i“ na konci. Že by ženolidi byly/i mužského pohlaví ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Přístroj rules

Po dnešní problinkané noci bych všemi deseti brala ten přístroj!!! 🙂

Ne, těhotenství jsem si prvně i podruhé užila a vychutnala, tentokrát napotřetí je to nějaké horší, ale doufám, že se to ještě srovná a zas to bude fajn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brusinka

Děloha rules

Doplňuji:
I když pro ženy, které mají nějaké problémy apod. by byl ten přístroj fajn :)

Upravil/a: brusinka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Mužočlověk Bolak, vy pochádzate zo živej ženy? Pokiaľ ste náhodou brat zámeho robota ´číslo 5´, skúste si rýchlopozrieť niečo o cicavcoch a rozmnožovaní človeka. :)
PS. váš brat ´číslo 5´žije, lebo toto už pochopil.

před 4315 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Bohemica: ježišmankote, to je to nejhezčí co mi kdy kdo řek…

můj učitel říkával, že jsem přicestoval z vesmíru a že do tohodle světa prostě nepatřím…byla to reakce na to, když jsem během reparátu celých 45 minut pozoroval holuba na parapetu a nestihnul sem proto napsat ani čárku… (to se tak někdy přihodí)

před 4315 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

sůwa: a proč by nemohli? :)

před 4315 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Sodoma Gomora.

před 4315 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek