bolak

Otázka pro ženolidi: Kdyby byla možnost inkubátoru, který by uměl vypiplat dítě už od úplnýho počátku…

…(takzveně od žížaly), nechali byste to na přístroji, který by byl samozřejmě pod dozorem lékařů, nebo byste si to „odnosili“ klasicky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Děloha rules

Boláku,ty někdy vyvoláváš dojem,že pocházíš z robotí dělohy.Proto se ptáš,že hledáš svoje neznámé sourozence?…:D

Další odpovědi
Sůwa

Děloha rules

V pondělí to bude 38 let, co jsem klasicky nedonosila své druhé dítě, takže mne musel na čas zastoupit inkubátor. Jinak je ta anketa dost zcestná, to by pak mohla být ještě využívána prenatální selekce, aby se rodili jen géniové. Zajímá mne pravopis – „odnosili“ s „i“ na konci. Že by ženolidi byly/i mužského pohlaví ?

Deli

Přístroj rules

Po dnešní problinkané noci bych všemi deseti brala ten přístroj!!! 🙂

Ne, těhotenství jsem si prvně i podruhé užila a vychutnala, tentokrát napotřetí je to nějaké horší, ale doufám, že se to ještě srovná a zas to bude fajn.

brusinka

Děloha rules

Doplňuji:
I když pro ženy, které mají nějaké problémy apod. by byl ten přístroj fajn :)

led

Mužočlověk Bolak, vy pochádzate zo živej ženy? Pokiaľ ste náhodou brat zámeho robota ´číslo 5´, skúste si rýchlopozrieť niečo o cicavcoch a rozmnožovaní človeka. :)
PS. váš brat ´číslo 5´žije, lebo toto už pochopil.

bolak

Bohemica: ježišmankote, to je to nejhezčí co mi kdy kdo řek…

můj učitel říkával, že jsem přicestoval z vesmíru a že do tohodle světa prostě nepatřím…byla to reakce na to, když jsem během reparátu celých 45 minut pozoroval holuba na parapetu a nestihnul sem proto napsat ani čárku… (to se tak někdy přihodí)

bolak

sůwa: a proč by nemohli? :)

Sůwa

Sodoma Gomora.