zjentek

Než sníte nějaký maso, který se nechová, ale loví (třeba kreveta, tuňák), pustíte si občas nějakej dokument o tom lovu?

než sníte nějaký maso, který se nechová, ale loví (třeba kreveta, tuňák), pustíte si občas nějakej dokument o tom lovu, nebo si to maso jen tak bez vzdělání halabala cpete do papuly a cejtíte ten požitek, jak je ten svět úžasný místo k bytí? :o

Nejlepší odpověď
anonym

To je spíš otázka pro masožravce, ne?
😉
Jo – dívám se občas i na takové dokumenty.
Ale jsem schopen si mnohé ´maso´ ulovit a zpracovat i sám – typicky ryby (pravda, tuňáka nebo krevety jsem ještě nelovil) – třeba slávky jsem si v Itálii ´škubal´ sám – dušené půl hodiny po lovu jsou opravdu skvělé.

Další odpovědi
Drap

Na takové dokumenty se dívám, ale ne v souvislosti konzumace masa. Faktem však zůstává, že maso lovené většinou chutná lépe než to chované. Miluju zvěřinu.

dudu

Nedávno už jirkajirka zmínil, že po návštěvě jatek nejedl nějakou dobu maso. To stejné jsem si užil v mládí po shlédnutí porážecí linky hovězího dobytka v Bučov icích. Avšak moje krevní skupina mě předurčuje, že jsem zarputilý masožravec vyžadující svoji denní dávku. Čelit tomu tím, že budu pravidelně absolvovat exkurzi na jatkách nebo stále dokona čumět na nějaký dokument, opravdu nemíním…

Awe

Nepouštím…vím jak se které maso loví,chove.Osobně jsem byl při zabíjení x zvířat.Ale mám jinou úchylku.Pokaždé když si dávám nějaký parádní kus masa koukám na ano šéfe :D

Earl Sin

Ano, viděl jsem spoustu dokumentů… Viděl jsem i dokumenty, jak se loví maso, které nejím – slon, nosorožec apod. Taky jsem viděl pořady, jak se pěstuje zelenina a ovoce. Jaké to má následky na faunu, která žije v okolí. Od dob, kdy jsou na zemi různá zvířata, jsou na zemi predátoři a kořist. Nějak nerozumím otázce, ale tohle vegetariánství mi leze krkem… Jestli jezdíte dopravními prostředky, tak se podívejte na odkaz. Taky z toho máte požitek, že se vezete?

Zdroj: http://hobby.id­nes.cz/srny-otrava-repkou-0od-/hobby-zahrada.aspx?c=A130404­_125922_hobby-mazlicci_mce