Zlatý

Než sníte nějaký maso, který se nechová, ale loví (třeba kreveta, tuňák), pustíte si občas nějakej dokument o tom lovu?

než sníte nějaký maso, který se nechová, ale loví (třeba kreveta, tuňák), pustíte si občas nějakej dokument o tom lovu, nebo si to maso jen tak bez vzdělání halabala cpete do papuly a cejtíte ten požitek, jak je ten svět úžasný místo k bytí? :o

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

To je spíš otázka pro masožravce, ne?
;-)
Jo - dívám se občas i na takové dokumenty.
Ale jsem schopen si mnohé ´maso´ ulovit a zpracovat i sám - typicky ryby (pravda, tuňáka nebo krevety jsem ještě nelovil) - třeba slávky jsem si v Itálii ´škubal´ sám - dušené půl hodiny po lovu jsou opravdu skvělé.

Další odpovědi:

Zlatý

Na takové dokumenty se dívám, ale ne v souvislosti konzumace masa. Faktem však zůstává, že maso lovené většinou chutná lépe než to chované. Miluju zvěřinu.

Zlatý

Nedávno už jirkajirka zmínil, že po návštěvě jatek nejedl nějakou dobu maso. To stejné jsem si užil v mládí po shlédnutí porážecí linky hovězího dobytka v Bučov icích. Avšak moje krevní skupina mě předurčuje, že jsem zarputilý masožravec vyžadující svoji denní dávku. Čelit tomu tím, že budu pravidelně absolvovat exkurzi na jatkách nebo stále dokona čumět na nějaký dokument, opravdu nemíním....

Bronzový

Nějak nechápou Váš dotaz!!
Pkd budete brát za bernou minci Darwinovu teorii,tak člověk je všežravec a maso patři do stravy stejně ,jako zelenina, i když kedlubnou řízek nenahradíš že?
Ale pkd jste věřící člověk, tak Bůh řekl co vše člověk může jíst- maso zvířat,bez krve,ovoce a zeleninu.

Z obojího plyne že lidská strava maso bez ohledu na to jak se k němu přijde patří!!!

Bronzový

Nepouštím...vím jak se které maso loví,chove.Osobně jsem byl při zabíjení x zvířat.Ale mám jinou úchylku.Pokaždé když si dávám nějaký parádní kus masa koukám na ano šéfe :D

Pokročilý

Ano, viděl jsem spoustu dokumentů... Viděl jsem i dokumenty, jak se loví maso, které nejím - slon, nosorožec apod. Taky jsem viděl pořady, jak se pěstuje zelenina a ovoce. Jaké to má následky na faunu, která žije v okolí. Od dob, kdy jsou na zemi různá zvířata, jsou na zemi predátoři a kořist. Nějak nerozumím otázce, ale tohle vegetariánství mi leze krkem... Jestli jezdíte dopravními prostředky, tak se podívejte na odkaz. Taky z toho máte požitek, že se vezete?

Zdroj: http://hobby.idnes.cz/srny-otr ava-repkou-0od-/hobby-zahrada. aspx?c=A130404_125922_hobby-ma zlicci_mce

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 842
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.