pusinka50

Otázka pro ty, co jsou registrovaní i na www.odpovede.sk. Proč nemažete odporné a sprosté otázky jjj1…9?

Nejlepší odpověď
led

„Proč nemažete odporné a sprosté otázky jjj1…9?“ pretože nemôžeme!
.
Problém je vždy v človeku.
Ani jeden z registrovaných užívateľov www.odpovede.sk nemá oprávnenie na skrytie, či priamo odstránenie už raz zverejneného príspevku. Môže to len admin.
Na slovenskej stránke zjavne došlo k výmene adminov, bol tam mladý ambiciozny a usilovný admin, bol, ale už nie je. A čo urobí škodná keď v plote nájde dieru? vlezie cez ňu a škodí pokiaľ je niekto nepristrihne .drápky a neizoluje. Ale ten niekto musí chcieť a mať na to oprávnenie. Chcieť a mať na to oprávnenie, ale zjavne tieto dva prvky sú nezlučiteľné, pretože posledná informácia od „živého“ admina je zo dňa 11.07.2014 v ka­tegórii Novinky Prihlásenie cez Google+. Tabuľka hodnotení z úvodnej strany je v rozpore s tabuľkami celkového repríčku, čo je zavádzajúce.
.

Další odpovědi
briketka10

nemůžeme je nahlásit
nejsme stříbrní ani zlatí
jen píšeme adminům..

zzzlatokopka

Mazat mohou jen stříbrní a zlatí a řekla bych, že na slovenských odpovědích není nikdo stříbrný nebo zlatý.

Admin tady jednu dobu fungoval naprosto perfektně, odpovídal na stížnosti, normálně komunikoval, nechápu co se stalo:-(((

Na slovenských se podívej do „náš výběr otázek“, jsou tam otázky starší jak 100dní, na to už ani nejde odpovídat:-(((

Funna

sice se to téhle otázky přímo netýká…ale co takhle tenhle nick a jeho klony začít ignorovat? (což už dělám)…a jestli ho baví, že odpovídá sám sobě, tak ať to klidně dělá, protože na takové stupidní otázky co klade, může odpovědět jen stejně postižený tupec…a za body se nic nedává…ban se mu dá dát vždycky .-)

anonym

Proč se starat o nějakou slovenskou verzi? Mně to žíly netrhá.

anonym

Mě je teda osobně jedno,kdo a co tam píše na slovenskej server.

pusinka50

Proč mu admini dovolí odpovídat sám sobě?

led

Skôr by som sa opýtala: je tam vôbec admin?
ale mosoj má pravdu, že otázka je na nesprávnom mieste…
aj keď majiteľ stránok www.odpovedi.cz a www.odpovede.sk je ten istý, sú to vlastne samostatné stránky, takže v prvom rade si on musí urobiť jasno v tejto otázke.

mosoj

Otázka na nesprávném místě.