Otázka pro truhláře: zpevnění stolu

Mám stejný stůl jako tento: http://nabytek-bydleni.hyperin­zerce.cz/pracov­ni-stoly/inzerat/4597492-cerny-kancelarsky-stul-jako-novy--nabidka-praha-8/
Po letech užívání a stěhování se mi ale začíná viklat a rozjíždět. Vruty už se uvolňují a dřevěný kolíky jsou taky volnější. Nevítě někdo, jak to nejlépe napravit?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Kolíky znovu zalepit Herkulesem, vruty nahradit konfirmáty, případně přidat zavětrovací lištu ( i dvě ).

Další odpovědi
hanulka11

nejlépe by se zpevnil, pokud by se namontovala zadní deska

elektrikář

Já jsem vyvyklané šrouby vyndal do díry kápl trochu epoxydu zatloukl do ní dřevenou tříšku šrouby lehce potřel olejem aby šly případně vyndat. Zašrouboval šrouby zpět Stůl jde také pod deskou zpevnit laťovým rámem kreý se pod ní přilepí a k nohám přišroubuje