hanny 2

Otázka pro Terryle:Jak dopadly státnice?

Doplňuji:
Arygnoci taky Vás zdravím!A Terryle – budem držet palečky!!!

Nejlepší odpověď
Terryle

Dobrý večeeer, jejdamane, planej poplach! Dělám „až“ pozítří. Akorát jsem to řešení oblečení a spol nechtěla nechávat na poslední chvíli, to bude ještě spousta jiný práce :o)
Doplňuji:
Pár předchůdců už vyletělo. Bude to chtít nemít vyložený štěstí na otázky a dobře naladěnou komisi…
Jinak taky krásnej večer! A díky za zájem :o)

Další odpovědi
anonym

Terryle , dnes vas tady nechci " videt " ! Az zitra , az bude po vsem !! 🙂
A odpoved , ze se jeste mezi pripravou musite nejak odreagovat neberu , protoze vidim , ze jste se tu odreagovavala az do ted !! 🙂
Ale od zitra zase tady spolu s ostatnimi nonstop. ! 🙂 -iv-

arygnoc

taky mne to zajímá!!!

doufám, že OK.

  • \-\-\-\--\-\-\--\-

dobrý večer, hanny

Terryle

Skrytě a schovaně oznamuju, že je to za mnou, a úspěšně :o)

Terryle

  • iv- : a jsem tu furt! :o)

Já se nikdy neučila stylem od rána do večera. Spíš mám učení tady a chvíli koukám do toho, chvíli vypisuju, chvíli si čtu zprávy nebo vám píšu sem. Nevydržím u jedné věci :o) takže se mě ani dneska nezbavíte. Snad večer, musím jít dřív spát…