panenka

Otázka pro standu poslání ŽL agentůře

dobrý den před malou chvílí mi přišel vzkaz že mám obratem poslat agentůře manželův živnostenský list a vyučný list u toho žl si nejsem jistá zda ho poslat mám protože je tam manželovo rodné číslo (BOJÍM SE ZNEUŽITÍ ) může mi tu někdo pomoci děkuji

Odpovědi
standa

Měl bych tyto postřehy:

1. myslím, že není správné, aby ´název´ otázky obsahoval info výše uvedeného typu „…pro standu…“ nebo „…vzkaz pro Dominika…“ apod.

  • odůvodňovat to snad nemusím 🙂

2. zkusila jste si představit tu REÁLNOU hrozbu zneužití rodného čísla ? Nemyslím to nijak zle, ale na 99,99 % tento údaj nelze v běžném životě zneužít…, když to nějaký ´profík´ bude chtít udělat, tak k tomu nepotřebuje zmiňovanou korespondenci

3. podle mého názoru jim požadované doklady (v kopii) klidně pošlete