Monie

Otázka pro slečny. Taky neradi píšete klukům první jen proto, že se cítíte jako „vtěrky“?

Já se přiznám. Byla jsem slepě zamilovaná a chudáka kluka jsem celkem uháněla. Po tom probuzení bych si nejradši nafackovala. Od té doby se cítím strašně trapně když mám nějakému klukovi napsat první. Čas od času proč ne? Ale všeho moc škodí.

Nejlepší odpověď
iceT

Já jsem to udělala jen jednou a dostalo se mi studené sprchy.Pak už nikdy,ale jen do určitého věku,pak „co si neurveš,to nemáš“,ale taky s mírou.
Dnes totiž dávno neplatí Sedávej panenko v koutě,když budeš hodná,najdou tě.
Chce i trochu vlastní iniciativy.Ale fakt jen trochu.

Další odpovědi
Elis Pokorná

Ne. klidně napíšu první. Samozřejmě nepřeháním.