Katru7

Otázka pro školáky: Těšíte se do školy?

Nejlepší odpověď
anonym

Jasně!!!

Doplňuji:
Kdybych měla možnost vrátit se do školy, tak bych neváhala, ale stačilo by mi obyčejné doučování.

Další odpovědi
Doomik

Ani náhodou :(

Doplňuji:
uplně nej víc se těšim na učitele Zemáku a Dějáku (Ha ha Ha)

suaeda

Jasně!!!

Doplňuji:
Jejda do školy bych šel hned. Na to jak jsem do ní dříve nerad chodil tak bych nyní šel hned. Dnes to mají žáci / studenti ve škole snadnější a naopak pedagogové daleko horší.

aramah

Jasně!!!

Vnuk jde do třetí a nemluví oničem jiném,moc se těší :)
To jeho babička je ráda že je ráda do školy ne-e :D
Ačkoliv bych pár hodin čj.potřebovala…

souhlasím

Jasně!!!

muhamed

Ani náhodou :(

Doplňuji:
nesnasim takovy otazky :D ted se m pta kazdej

blesk26

Ani náhodou :(

Nykki

Jiné...

Doplňuji:
Do školy se vždycky těším,protože to je součást mého života,ale jsou tu i proti,kvůli kterým se tam nerada vracím… Tento rok je mým posledním na základní škole a tudíž se těším i netěším (bude mi to strašně chybět-hlavně učitelé(snad se mě vezmou a bude ze mně učitelka :D),ale nejvíc ze všeho mi asi budou chybět ti lidé,pozor pouze někteří,protože na ty de*ily nejsem zvědavá(to asi nikdo),ale ty které mám ráda,ty už postrádat budu… No ale to je život takže těším i netěším… :))

alex.agent

Na učení ne, na kamarády jo

Doplňuji:
co dodat :)

Natt

Na učení ne, na kamarády jo

martin14

Jasně!!!