ten který je

Otázka pro rockery.

Byl jste včera někdo z vás na koncertě Ozzyho Osbourna a jeho přátel v Praze?Původně měli vystupovat Black Sabbath,ale z důvodu onemocnění kytaristy a osobních sporů bubeníka vznikl tento projekt.Nemohl jsem z vážných důvodů tento koncert navštívit a propadl mi lístek a tak bych chtěl znát vaše případné recenze.Díky.

Odpovědi
Rocker

Bohužel jsem nebyl,nějak mi to nevyšlo.Ale byl jsem kdysi na Ozzym i na Sabbatech a oba koncerty byly úžasný,takže předpokládám,že tomu tak bylo i včera.