Georgo2010

Otázka pro počítačové nadšence: Je nezbytné pro chod systému mít ve složce windows/installer přes 2 GB dat? Mohu smazat?

Nejlepší odpověď
Hlada

Instalační soubory nejsou pro chod systému potřeba. Je možné je odstranit třeba přes systémové vyčistění disku.

Další odpovědi
Becker

přesně tak není potřeba je tam mít ale pokud máš třeba exterák je lepší si je zazálohovat