Otázka pro pařany: bavily by vás hry na pc více, kdyby byly vždy kompletně česky přeložené a nadabované?

Jen tak mě to napadlo a docela mě to zajímá. Díky předem za odpověď

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Určitě ano, už jen proto, že anglicky moc neumím.

Další odpovědi:

Bronzový

Rozhodně ano, ať si Ti rádobi odpůrci českého dabingu her, říkají co chtějí. Slyšet mateřštinu je pro mě vždy lepší, než cizí, "nerodný" jazyk. Číst titulky mi nevadí, dokonce si myslím že porozumím i bez titulků cizí řeči (němčina, angličtina) ale nač si hrát na něco, co nejsem.

Rači budu békat jak mi zobák naróstl no ni ? :)

Bronzový

Kdyby byla čeština ve všech hrách a ještě dabovana,tak je to paráda.Nastíham číst titulky.

Zlatý

ále houbes, když už paříte, tak se u toho aspoň něco naučíte, když vás to přinutí hrát v cizí řeči ;o) člověk si toho spoustu zapamatuje a přitom o tom ani neví.

Diskuze k otázce

anonym

http://www.farbs.org/…

http://games.lastchancemedia.c om/…

1. ROM CHECK FAIL (Farbs) – člověk by nevěřil, jak zábavný titul může vzniknout podle zdánlivě nepoužitelného názvu. Úkolem je v každé úrovni vyčistit úroveň od všech nepřátel, háček však vězí v tom, že hratelnost se každých pár vteřin mění, a tak je třeba k likvidaci protivníků užít vždy jiných prostředků. Jednotlivé druhy hratelnosti jsou navíc inspirovány různými staršími klasikami, a tak v jednu chvíli skáčete po nepřátelích jako Mario, za pár momentů po nich střílíte v raketce podobné té z Thrustu a v dalším okamžiku se z vás stane Pacman. Jasný favorit na vítězství.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.