bolak

OTÁZKA PRO PÁNOVÉ: Chodíte k holiči?

DÁMOVÉ PROSÍM NEODPOVÍDAT, JINAK KONTAMINUJETE DATA.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zjentek

Ano

pouze v létě kožich ..od krku nahoru jsem pro holičku tabu

Další odpovědi
Dochy

Ne

Pouze ke kadeřnici, holím se sám, když mně k tomu žena dokope.

quentos

Ano

když to beru nepříznakově, tak jo – k holičce. Sice má na dveřích napsáno „pánské kadeřnictví“, ale do telefonu se hlásí jako „holiči“…

anonym

Ano

Stříhám se strojkem sám, ale jednou za čas jdu, aby mi to srovnaly ( „y“ proto, že chlapa holiče jsem už neviděl ani nepamatuji). Holičství zanikla, teď pánové chodí taky do kadeřnictví.

mosoj

Ne

Princ ze mně již nebude. Holím se odjakživa sám a u holiče jsem byl naposledy někdy když jsem se ženil a to je již 48 let ( celkové náklady cca 6 Kčs. Od té doby mě stříhá manželka.
Doplňuji:
Kčs = koruna československá

mikee.nikee

Ano

Pájo

Ne

Zastřihuji obé strojkem, který vlastním. Ušetřil jsem tak hromadu peněz ;)

Reezo

Ne

Doplňuji:
ne nikdo v dnešní době nechodí k holiči, stejně tak jako se nikdo nekoupe a nikdo nedodržuje hygienu ústní dutiny…

Poklička

Ne

quentos

Pájo: sice taky zastřihuju dousy strojkem, nicméně tak parádně jako holička to stejně neumím, tak jí to jednou za čas svěřim :{)>