Pokročilý

Otázka pro PANENKU

Ahoj Panenko,
ráda bych se tě zeptala, jaké máš vzdělání, když tvrdíš, že maturita je zbytečná.
Je to docela šokující odpověd...
Doplňuji:
Ok, musela jsem se zeptat po přečtení Tvé odpovědi ze zvědavosti. V dnešní době se člověk musí snažit a vzdělávat se, aby mohl mít více možností kam poslat životopis a zajímat se o práci. Máš pravdu, ale na druhou stranu bez maturity je najít práci ještě těžší.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Otázka je sice směřována na konkrétního uživatele, ale i já musím s názorem trochu souhlasit. Manželka má maturitu před více jak dvaceti lety a v dnešní době jí je k ničemu. Psaní na stroji-minulost, sekretářské práce-minulost,....
Prostě kdo nejde z dobou má smůlu ať má vzdělání jakékoli.

Další odpovědi:

Zlatý

Ahoj chucky nemyslela jsem to ve zlém jen jsem tim chtěla říct že moje mamka ju má a žádnou pořádnou práci například někde v kanceláři nikdy nesehnala,a ted dělá obyčejnou prodavačku protože je všude plno a obsazeno a sama mi řekla když jsme se spolu o tom bavily že to nic dnes neznamená.protože když chceš mít práci a peníze tak v dnešní době musíš brát vše co se naskytne. Takhle jsem to myslela.A když se v dnešní době ucházíš někde o místo a nemáš praxi tak tě nikde nevemou. jinak já jsem vyučená jako administrativní pracovnice.

TO S TEBOU NAPROSTO CHUCKY SOUHLASÍM ŽE SE V DNEŠNÍ DOBĚ ČLOVĚK MUSÍ VZDĚLÁVAT.JSEM RÁDA ŽE JSI MĚ POCHOPILA

Bronzový

Ahojky, sice nevím o co se jednalo, ale s tou maturitou je to pravda. Letos to je 10 let co jsem maturovala a už tenkrát jsem jen slyšela: vy nemáte praxi?....jo, když vy půjdete brzo na mateřskou....pan ředitel chce mít 1 z českého jazyka....tomu jsem vzkázala, že až se bude maturovat z diktátů tak mu tu 1 přinesu a málem jsem je poslala do pr.... A tak to bylo pořád dokola.
A dneska má problémy sehnat práci i švagrová, která si dodělala Bc.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.