Alča M.♥

Otázka pro ocko

Milá uživatelko ocko,
nevím, jak jsi to myslela, to že jak se ptal někdo, proč mi smazali otázku, napsala jsi, že otázka o organizaci srazu Emo nejsou vhodné otázky. Já jsem ale nic o žádných emách nepsala. Otázku psala Yukí. Možná, že jsi to myslela jinak, nevím. Zde je tvá odpověď: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-odstranil-otazku-alci-m-netusim-cim-porusovala-pravidla#discussion

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj, Alčo M.
Ke Tvé otázce jsem se dostala čirou náhodou a je vůbec zázrak, že jsem na ni byla upozorněna. Ptát se mne na to, co jsem si myslela před cca měsícem, když jsem odpovídala na Drapův dotaz, kdo smazal Tvoji otázku, to je opravdu zhůvěřilost. Jestli jsi to postřehla, tak většinou odpovídám na spoustu témat a otázek denně.
Takže takto: já na Tvou smazanou otázku reagovala. Odpověděla jsem Ti na ni ve vší vážnosti, ačkoliv dnes po mně opravdu nechtěj, abych si vzpomněla o čem byl Tvůj dotaz a o čem má odpověď.
Pokud narážíš na mou zmíňku, že bych pochopila smazání otázky na organizaci srazu Emu, tak tím jsem mínila, že takový postoj ke smazání otázky bych pochopila i já. Nicméně jsem uvedla, že Ty jsi bojovník, a nesmazala bys svou otázku sama. Emu Tě snad neohrožuje (na to si myslím, že jedna nevyzrála žabka na odpovědích úplně stačí).
Alčo, nemám pocit, že by ses mou odpovědí měla cítit nějak dotčena, bylo to spíš naopak – já se mohu cítit být dotčečna tím, že někdo smazal nejen Tvou otázku, ale i mou odpověď. Podpořila jsem svou reakcí nejen Drapa, ale i Tebe.
Pro příště – mám otevřený profil a z kodexu vyplývá, že se nemají klást otázky konkrétním osobám. Nevadí mi to, ale v rámci kodexu respektuj jeho ustanovení a případné dotazy mi napiš do interní pošty.
No, a pokud jde o Yukí, tak její identitou si absolutně nejsem jistá. Odhaduji to minimálně na 5 profilů, které běžely souběžně. Něco admini údajně zrušili, ale určitě ne vše. Snažila jsem se ji trochu usměrnit, ale nakonec jsem pochopila, že se snaží svými dotazy a reakcemi jenom provokovat. Proto neber srovnání její a své otázky za potupu pro sebe, byl tím vyjádřen pravý opak.
Do 15. mám ještě dovolenou, k poště se dostanu spíše. Takže když bys ještě něco potřebovala probrat, napiš mi do interní pošty.

Další odpovědi
NiCMOCBOY

Ocko nema otevreny profil a neda se ji psat interne, jak uvadi v odpovedi, skoda.