Otázka pro někoho kdo rozumí fyzice.

Nevíte někdo jaká jsou měřidla pro tyto 3 fyz.veličiny: 1)Zrychlení,2)Prá­ce,3)Výkon?Ja­ko např.u tlaku je měřidlo tlakoměr.U hmot­nosti je to váha.Na internetu to nemohu najít.Děkuji mnohokrát za odpověď!

Nejlepší odpověď
tom004

Víme,ale Ty zapátrej v učebnicích a budeš vědět také.
Doplňuji:
Marnost nad marnost. Vždy se najde někdo,kdo lenochům a lajdákům „pomůže“.

Další odpovědi
Fienir

Zrychlení – akcelerometr
Výkon – Wattmetr

kruttor

Musíš počkat Kolesa šel nakoupit

www

Nejlépe je zeptat se svého vyučujícího, ten fyzice rozumí a velmi rád zodpoví všechny tvoje otázky!

Michal Kole

Některé veličiny nejde přímo změřit, musí se použít náhradní metody a veličinu dopočítat.

Conchus

Doporučuji učebnici fyziky, abys věděl o čem je řeč.