Avatar uživatele
dáma z ČR

Otázka pro muže: V kolika letech jste si začali holit obličej?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? MK44 před 3522 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

v armádě ..donutili mě k tomu ,)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Až na vojně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Asi ve 13…
A v cca 22 jsem s tím přestal…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Holil jsem se od 15 do 23

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kankys

Asi tak v 16 letech od doby co jsem se vrátil z vojny mám plnovous, z počátku z lenosti teď že už si se bez něj nedovedu představit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jinsun

záleží na tom, kdy na dotyčného přišla puberta, já třeba až v 15ti, bratranec už ve 14ti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
adam marly

Ve 14 letech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jermeister

já ve 12ti …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Já naštěstí už před vojnou. Nikoli tak jeden kluk, který nastoupil se mnou. Přišel na vojnu s tvářičkou jako děcko. První vousy, takové to chmýří, rostou znenáhla, pomalu, nepozorovaně a zrádně.
Jednoho rána, při takzvané ranní kontrole útvaru, se před tímhle vojáčkem zastavil lampasák, který měl jednotku předvést a začal na něj řvát: „Jakto, že nejste oholen, soudruhu vojíne! Takhle vy si troufnete nastoupit na ranní kontrolu! Takhle vy si představujete upraveného vojáka?!“ Až se zdi na buzerplace třásly. Kluk stál, jako když ho opaří, nevěděl, která bije, nechápal, co strašného to provedl. A důstojník ho hnal zpátky do budovy: „Poklusem! Bez řečí! To na vás mají ostatní čekat?! Máte na to pět minut. Jinak vás dám zavřít!!!“
Uplynul určený čas. Pak ještě nějaký navíc. Neoholený voják nikde. Lampasák zuřil, asi mu šlo o prémie, a posléze hnal dalšího vojáka, aby se podíval, proč se ten prvý nevrací. Ten ho našel uvnitř vyděšeného a bezradného. On se totiž v životě neholil, neuměl to, a hlavně, ani neměl čím …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

v 15, ale celej obličej ne, jenom tváře a bradu (a krom toho ještě krk). Od 26 už jenom tváře a krk :{)>

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek