Avatar uživatele
Questman

kdyby byla možnost mít robota v posteli, který by vypadal přesně jako žena, šli by jste do toho???

Pokud by byl na trhu robot, vypadající přesně jako jakákoli žena dle vašeho výběru (rozdíl byste při styku nepoznali) v ceně dejme tomu do 30ti tisíc, koupili byste si ho? Respektive (spíše pro nezadané) hledali byste dál tu pravou, nebo byste se spokojili s v posteli i kuchyni dokonalou robotkou?

PS: ženské odpovědi mě tentokrát nazajímají, protože žena jakéhokoli vzhledu a věku může mít zadarmo styk s celkem atraktivním mužem ale muž většinou ne ;)
Doplňuji:
To PS má svůj smysl. Pokud máte přítelkyni nebo vám nedělá potíže si styk zajistit třeba v baru, pak nejste typ respondenta, který mě zajímá.
Tyto robotky by neměly sloužit všem a nedejbože nahrazovat ženy celkově.
Sloužily by jako takové simulátory styku a to pro lidi neschopné navázat normální vztah se ženou – ti neatraktivní a obézní, které dnešní ženy většinou přehlíží, zavrhují a vyhýbají se jim.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3621 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Musel by tam být ale nějaký čudlík abych ji mohl vypnout když by začala nějak moc kecat.:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Tak… za to memusim vyhazovat 30tis .....staci se jit v patek nekam pobavit vyjde to levneji …kdyz si clovek dava pozor :D …
Osobne zadnou pravou nehledam …me to vyhovuje tak jak to je …:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NikkiHeat

Já pravou nehledám.....hledám levou…pravej jsem já. Nicméně tak jak to popisuješ tak by to mohlo být zajímavé, jsem pro každou srandu. Ale tu skutečnou levou bych hledal dál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Já si počkám, až skupina robotů nahradí celou rodinu. Místo protivné tchýně budete mít usměvavou robotku. Místo živých uličníků robotické děti, které Vám budou dělat jen radost. Zvlášť známkami z matematiky. Vůbec každé dítě, když se narodí, dostane robotické rodiče, kteří se mu budou věnovat, nebudou chlastat, křičet na sebe a komplikovat dětem harmonický vývoj vyhrožováním, že se rozvedou. To bude idyla! Jen ty děti se budou muset rodit ze zkumavky rovnou do inkubátoru, protože s robotku-manželku asi do jiného stavu nepřivedete. Tak mně napadá, jestli se těm robotům vyplatí udržovat chov lidí. Možná reprodukční továrny vypnou, lidstvo eliminují a budou fungovat bez něho sami. Konec konců ho nebudou potřebovat …

;-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Zajímavé by bylo, zda by se opravdu dala vypnout při každé možné hádce.
Na druhou stranu nevěřím že by něco přeci jenom nescházelo.
Asi bych si nezvykl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Pokud bych si jí sám mohl navrhnout,napro­gramovat povahu,vydržela by dlouho(teď nemyslím sex,i když na ten možná taky :D ) a nebyla by agresivní,nejspíše bych za to i utratil :D Ale nemyslím,že by nahradila člověka,zase by ho třeba překonala :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Mužské vyjádření k tomuto tématu : http://respek­t.ihned.cz/na-zdravi/c1-62256540-jak-chutna-sex-s-roboty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andrejs

Mě je milejší žena, která jako robot vypadá…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

do postele dokonalého robota nepotrebujem.
ale dokonalého robota, ktorý mi zo stola zlikviduje šálky od kávy, vysype popolník, pozametá, povysáva, umyje po mne vaňu, pokope zahrádku, … a to všetko bez kecov a frflania pod nos, to by som bral, to považujem za dokonalosť.

před 3621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Questman

ten který je
Říkám dokonalá, tak dokonalá :D

před 3621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Tak to mi stačí ta moje.D

před 3621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

ten ktery je …naco vypinac proste vytahnes baterku …

před 3621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

No nevím,aby se neporouchala.

před 3621 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek