Bronzový

kdyby byla možnost mít robota v posteli, který by vypadal přesně jako žena, šli by jste do toho???

Pokud by byl na trhu robot, vypadající přesně jako jakákoli žena dle vašeho výběru (rozdíl byste při styku nepoznali) v ceně dejme tomu do 30ti tisíc, koupili byste si ho? Respektive (spíše pro nezadané) hledali byste dál tu pravou, nebo byste se spokojili s v posteli i kuchyni dokonalou robotkou?

PS: ženské odpovědi mě tentokrát nazajímají, protože žena jakéhokoli vzhledu a věku může mít zadarmo styk s celkem atraktivním mužem ale muž většinou ne ;)
Doplňuji:
To PS má svůj smysl. Pokud máte přítelkyni nebo vám nedělá potíže si styk zajistit třeba v baru, pak nejste typ respondenta, který mě zajímá.
Tyto robotky by neměly sloužit všem a nedejbože nahrazovat ženy celkově.
Sloužily by jako takové simulátory styku a to pro lidi neschopné navázat normální vztah se ženou - ti neatraktivní a obézní, které dnešní ženy většinou přehlíží, zavrhují a vyhýbají se jim.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Musel by tam být ale nějaký čudlík abych ji mohl vypnout když by začala nějak moc kecat.:-)

Další odpovědi:

Zlatý

Tak... za to memusim vyhazovat 30tis .....staci se jit v patek nekam pobavit vyjde to levneji ...kdyz si clovek dava pozor :D ...
Osobne zadnou pravou nehledam ...me to vyhovuje tak jak to je ....:D

Bronzový

Já pravou nehledám.....hledám levou....pravej jsem já. Nicméně tak jak to popisuješ tak by to mohlo být zajímavé, jsem pro každou srandu. Ale tu skutečnou levou bych hledal dál.

Bronzový

Já si počkám, až skupina robotů nahradí celou rodinu. Místo protivné tchýně budete mít usměvavou robotku. Místo živých uličníků robotické děti, které Vám budou dělat jen radost. Zvlášť známkami z matematiky. Vůbec každé dítě, když se narodí, dostane robotické rodiče, kteří se mu budou věnovat, nebudou chlastat, křičet na sebe a komplikovat dětem harmonický vývoj vyhrožováním, že se rozvedou. To bude idyla! Jen ty děti se budou muset rodit ze zkumavky rovnou do inkubátoru, protože s robotku-manželku asi do jiného stavu nepřivedete. Tak mně napadá, jestli se těm robotům vyplatí udržovat chov lidí. Možná reprodukční továrny vypnou, lidstvo eliminují a budou fungovat bez něho sami. Konec konců ho nebudou potřebovat ...

;-(

Bronzový

Zajímavé by bylo, zda by se opravdu dala vypnout při každé možné hádce.
Na druhou stranu nevěřím že by něco přeci jenom nescházelo.
Asi bych si nezvykl.

Pokročilý

Pokud bych si jí sám mohl navrhnout,naprogramovat povahu,vydržela by dlouho(teď nemyslím sex,i když na ten možná taky :D ) a nebyla by agresivní,nejspíše bych za to i utratil :D Ale nemyslím,že by nahradila člověka,zase by ho třeba překonala :D

Zlatý

Mužské vyjádření k tomuto tématu : http://respekt.ihned.cz/…

Mě je milejší žena, která jako robot vypadá....

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

do postele dokonalého robota nepotrebujem.
ale dokonalého robota, ktorý mi zo stola zlikviduje šálky od kávy, vysype popolník, pozametá, povysáva, umyje po mne vaňu, pokope zahrádku, .... a to všetko bez kecov a frflania pod nos, to by som bral, to považujem za dokonalosť.

Bronzový

Questman

ten který je
Říkám dokonalá, tak dokonalá :D

Zlatý

ten který je

Tak to mi stačí ta moje.D

Zlatý

badisko

ten ktery je ....naco vypinac proste vytahnes baterku ...

Zlatý

ten který je

No nevím,aby se neporouchala.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.