iq

Otázka pro muže: Opravdu si myslíte, že máme jako muži těžší život?

Prádlo se pere samo,utřít prach nic není…ale uživit rodinu jooo to je dřina! Skutečně si to myslíte,nebo je to trochu jinak?
Za sebe musím upřímně říct že jsem nejštastnější, že jsem se narodil jako chlap a všechny ženy výsostně obivuji za to,co všechno musí v životě zvládat a navíc tolerovat naši mužskou ješitnost.Pro všechny ženy a dívky za mne Díky 🙂A jaký názor na to máte vy?
Doplňuji:
No tak přiznám se,že jsem čekal malinko víc odpovědí.Pro mne zklamání.Jde mi o to,že i když budem vše dělat napůl,tak pořád jsou na tom ženy daleko hůř.Musí mestruovat(kdo z chlapů by tohle celý život chtěl?),rodit děti,a pořád jsou neskutečně diskriminované
v práci.Chtěl bych vidět, kdyby se to ze dne na den změnilo a muž by dostal menší plat než žena za stejnou práci,jestli by to snášeli stejně statečně a tiše,jak to dělají ženy:-).Nejhorší že to je úplně jasné,každý to přeci vidí,ale žádný chlap to nechce přiznat.Byl jsem zvědav jak se k tomu postavíme jako chlapi aspon tady na anonymním internetu,jestli si přiznáme pravdu,ale ne......ticho po pěšině ☹ .Trošku se za nás stydím.Jo a nejsem gay 🙂

Nejlepší odpověď
rynek878

Můj názor je ,že těžší život mají většinou ženy,pokud doma nemají muže,který si sám nevyzkouší všechny domácí práce,aby tu každodenní dřinu ženy dovedl ohodnotit a ve všem jí dovedl pomoci.Už jsem zde jednou psal mé krédo:když mohou být dva na lásku,tak tedy mohou být dva taky na domácí práci.

Další odpovědi
quentos

nic takovýho jsem nikdy netvrdil. A pravda to není, už jen z těch důvodů, které uvádíte.

Bohužel spousta žen si ten život dělají JEŠTĚ těžší naprosto dobrovolně – tím, že si najdou hajzla za partnera. Hajzlové jim totiž připadají „děsně sexy“.

Terryle

Nejde jen o makačku v domácnosti, ale obecně o postoj k životu. Když se chlap rozhodne z jakéhokoli důvodu žít sám a nemít rodinu, je to jeho rozhodnutí a je to ok, svobodní mládenci jsou vlastně fajn. Ale je-li samotná ženská, je na ní něco divně, jejím primárním úkolem přece je mít děti a jak je nemá, je fakt divná, a partnera nemá, protože je to buď skrytá lesba, nebo ji nikdo nechtěl. Od určitýho věku se na slečnu začne pohlížet jako na starou pannu, co zůstává na ocet, ne jako na někoho, kdo si tenhle život vybral. I to s tím souvisí…

anonym

nejde jen o utřený prach a prádlo v pračce,vyprané prádlo se samo nevyžehlí,oběd se sám neuvaří,nákup se sám nenakoupí,doma nevyloží a taky pokud jsou děti a ještě malé je třeba se jim stále věnovat,a to se mi nechce jmenovat všechno ostatní,tak pokud je na tyto práce žena sama a manžel jí nepomůže určitě to má nejtěžší,většina žen navíc přispívá do rodiného rozpočtu a chodí do práce,tak není jen na muži uživit rodinu

monkey

tahle otázka je vynikající a jsem rád že ji tady někdo položil!Souhlasím ženy to mají v životě těžké a těžší než my.Otázka zároveň říká v čem to mají těžší,takže já tady napíšu jen to že když už to mají ženy v životě těžší tak si také od nás zaslouží né jen obdiv ale také úctu.Vím že kytka nic nevyřeší ale potěší,vím že pozvání na večeři tohle nevyřeší ale potěší a vím že když řeknu jsi nejskvělejší ženská a vážím si všeho co děláš tak to taky problém nevyřeší ale potěší..........