50centes

Otázka pro muže nosíte naušnice???

Odpovědi
akvidzerp

Do svých 16.sem nosil 3 pecky v levym uchu,jak člověk stárne tak si říká k čemu to vlastně mám v tom uchu?:)

Efchen

Nejsem sice muž,ale spousta mých kamarádů náušnici má (nejsou to gayové), někteří jiní chlapi na to třeba koukají divně,ale musím říct, že co tak vím, většině holek (včetně mě) se to líbí ;))

Rocker

Mám kroužek v levém uchu,už od 16.Pro arygnoc-nejsem ani kokot,ani buzerant.

Protiva

Ne, nenosím.
Zatím jsem nezískal právo nosit náušnici.
Občas nosím jen řetízek.

quentos

Ne, nějak mi není jasný, co na tom chlapi maj

NatálkaR

Na určitých typech mužů je to sexy, ale obecně my holky to vnímáme jako symbol homosexuality, neříkám, že to tak má každá, ale hodně z nás ano. Poraď se s přítelkyní a nebo kamarádkama, co Ti na to říkají.