Nikkol

Otázka pro muže. Dostali jste někdy darem kuchyňský spotřebič?

Nejlepší odpověď
beer

Jasně, mikrovlnku k padesátinám. A to proto, že jsem ji nechtěl ))
Ale jo, na ohřívání je dobrá..

Další odpovědi
anonym

Jsem žena a přesto odpovídám.Dostala jsem před časem k narozeninám řetězovou pilu.Náramně se mi hodí,často jí používám,ale trochu z ní mám respekt.Jako ke všemu,co dělá kravál.(tedy i mixer,sbíječ­ka,motorka atd.)..:D

Drap

Dostal . Kdysi dávno topinkovač.

david22

Kuchyňské spotřebiče jsou ideální dárky pro ženy, ne pro muže !

anonym

Ano. Sice to není spotřebič ale nástroj(e) a byla to sada kvalitních řeznických nožů!
(to už padlo prasátek)