hanny 2

Otázka pro muže!Dokázali byste se o sebe postarat,kdybyste se ocitli na nějakou dobu bez maminky nebo bez manželky?

Myslím nákupy,vaření,ú­klid,praní,žeh­lení apod.......

Nejlepší odpověď
Hykam

Jasně a v pohodě, ještě mám 2 kluky ve vlastní péči a nestěžuju si 🙂

Další odpovědi
anonym

Naprosto bez problémů, nejprve od 15, kdy jsem chodil na průmyslovku a bydlel na intru, pak vojna, mládenecký život, dlouhá léta manželství než děti odrostly a nyní šťasně rozvedený svobodný a žijící svůj nezávislý život s širokou volbou veškerých možností a bez omezování.
Spíše mi odpadlo plno, dnes už zastaralých činností, jako kdysi žehlení bavlněných plínek, krmení, vycházky s kočárkem, úklid kanceláří po večerech psaný na matku na mateřské, ale nakonec stejně zůstavší na mě, chození pro děti do MŠ, posléze do školky, denní odvozy dcer do školy atd. apod.

venkovan

A kdo bude sedět u PC?

Správný syn a manžel dělá vše proto, aby dokázal své mámě a potom své manželce, že je to naprosto neschopný tvor který vyžaduje 28 hodin denně neustálou péči.
Jakmile manžel prokáže svoji samostatnost – tak to je cesta k rozvodu.
Takže nepostarám ani minutu.

tom004

Naprosto v pohodě.Prošel jsem podobně jako Dr.Axl,tedy s tím rozdílem,že neměl tolik „štěstí“ a rozvod mne minul.

jendahun

Samozřejmě.Hodně roků jsem žil sám.Umím prakticky všechno z domácích prací,vaření sice bídně,ale v nouzi to zvládnu.Hlavně si myslím,že pro samotného chlapa je vaření ztráta času.To rád nechám druhým,jinak všechno zvládnu sám.

Drap

Nedělá mi to sebemenší problém, ale dlouhodobě být sám , by mi příliš asi nesvědčilo

MILAN1961

V 15LETECH JSEM ODEŠEL Z DOMOVA AŽ DO 30LET JSEM SE STARAL SÁM O SEBE

Berkl

Dělám to 30 let, tak snad to umím. Přijeďte se přesvědčit. :)