Avatar uživatele
hanny 2

Otázka pro muže!Dokázali byste se o sebe postarat,kdybyste se ocitli na nějakou dobu bez maminky nebo bez manželky?

Myslím nákupy,vaření,ú­klid,praní,žeh­lení apod.......

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, briketka10 před 4482 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Jasně a v pohodě, ještě mám 2 kluky ve vlastní péči a nestěžuju si 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Naprosto bez problémů, nejprve od 15, kdy jsem chodil na průmyslovku a bydlel na intru, pak vojna, mládenecký život, dlouhá léta manželství než děti odrostly a nyní šťasně rozvedený svobodný a žijící svůj nezávislý život s širokou volbou veškerých možností a bez omezování.
Spíše mi odpadlo plno, dnes už zastaralých činností, jako kdysi žehlení bavlněných plínek, krmení, vycházky s kočárkem, úklid kanceláří po večerech psaný na matku na mateřské, ale nakonec stejně zůstavší na mě, chození pro děti do MŠ, posléze do školky, denní odvozy dcer do školy atd. apod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

A kdo bude sedět u PC?

Správný syn a manžel dělá vše proto, aby dokázal své mámě a potom své manželce, že je to naprosto neschopný tvor který vyžaduje 28 hodin denně neustálou péči.
Jakmile manžel prokáže svoji samostatnost – tak to je cesta k rozvodu.
Takže nepostarám ani minutu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Naprosto v pohodě.Prošel jsem podobně jako Dr.Axl,tedy s tím rozdílem,že neměl tolik „štěstí“ a rozvod mne minul.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Samozřejmě.Hodně roků jsem žil sám.Umím prakticky všechno z domácích prací,vaření sice bídně,ale v nouzi to zvládnu.Hlavně si myslím,že pro samotného chlapa je vaření ztráta času.To rád nechám druhým,jinak všechno zvládnu sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nedělá mi to sebemenší problém, ale dlouhodobě být sám , by mi příliš asi nesvědčilo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

V 15LETECH JSEM ODEŠEL Z DOMOVA AŽ DO 30LET JSEM SE STARAL SÁM O SEBE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berkl

Dělám to 30 let, tak snad to umím. Přijeďte se přesvědčit. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek