vamplires

otázka pro muže, ale i ženy

Pro muže: Dáváte přednost spíše oplácanějším partnerkám, či hubeným?

Pro ženy: Chtěli byste spíš za přítelkyni oplácanou, nebo hubenou holčinu?

Nejlepší odpověď
terry

Tak akorát. Ani vyzáblinu ani moc při těle.
Ale…pro každého je tak akorát něco jiného 🙂.

Další odpovědi
baghira

Nejlepší je přiměřenost ve všem – ani vzducholoď, ani pytel ramínek na šaty.

Deli

Je mi úplně jedno, jakou postavu či vlasy má moje kamarádka, důležité je, jaká je povahou.

Jako ženě mi spíš není jedno, jakou postavu má muž (při výběru patrnera).
P.S.: A nemusí to být alet či kulturista, líbí se mi muži prostorově bohatší. Takže podle mne nemá být muž hubený.

jendahun

Než tlustou – raději vychrtlou.Ideální je střed.Nějak nemusím propocené sádelnaté tělo.
Když už jsme u toho,víte jak se souloží s tlustou ženskou?…Musíte ji položit na úzkou lavici.To tlusté pak lavici obteče a vy pracujete s tím libovým na lavici.

Meropa

Lidi hodnotím podle toho jací jsou, ne podle toho jak vypadají, ale kdybych si mohla vybrat tak lépe aby má přítelkyně byla dokonale hubená (ne anorektička apod.) anebo spíše aby ona sama byla se svou postavou spokojená.
U přítele by platilo to samé.