Jikra

Otázka pro kuchařky,ale nejen pro ně.

Neznáte nějakou fintu jak donutit rozinky v zadělaném ne uplně hutném ale takovém polořídkém těstě aby se držely na svém místě a necestovaly ke dnu formy?

Nejlepší odpověď
hanulka11

nech těsto trošku zapéct a pak teprve nasypej rozinky a nebo je obal v hrubé mouce ..... nepropadnou na dno

Další odpovědi
ondra07

Přesně tak, souhlasím s Hanulkou11, první to těsto nech zapéct, postačí pár minut a pak tam nasyp rozinky, už nebudou mít kam propadnout :)
To je asi nejlepší způsob