Avatar uživatele
Dža-Dža

Otázka pro kluky: Líbí se vám holky s rovnátkama ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3572 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Mě přímo děsí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Photoguy

Možná jsem divný, říkejte si o mě co chcete, ale mě to příde prostě sexy. Většinou usměv holky s rovnátky je hezký.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mike beneš

Nesud knihu podle obalu. Kazdá hodná, kamarádska holka je pěkná. S tím se opravdu netrap.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

ne že bych je vyloženě vyhledával, ale většinou to bývá tak, že když si pěkná holka nasadí rovnátka, není pak hezká o nic míň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Úplně nejvíc se mi líbí holky s rovnýma zubama. Rovnátka jsem teda u holek nikdy nevyhledával, ale pokud vedou k rovným zubům tak jsou OK 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Buď se mi holka líbí, nebo ne. Rovnátka to neovlivní. Rozhodně mi na holce rovnátka nevaděj. Buď klidná, ani při líbání to nepřekáží. Jen by je měl člověk pořádně čistit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Každá holka je svým způsobem hezká a je jedno jestli má zrovna rovnátka.Neposuzuji holky podle toho jestli má a nebo nemá rovnátka,ale jestli je inteligentí a něco umí,krása tělesná není všechno,jsou i jiné hodnoty kterých si u holek cením.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Ne. Ale dokážu se přes to přenést. A zároveň oceňuji její přístup se sebou něco dělat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

No vy jste teda hlavouni, nedošlo vám, že ta rovnátka tam jsou proto, že holka o sebe dbá a chce mít hezké zuby? Vždyť ta rovnátka půjdou jednoho dne pryč a zbydou krásné, rovné zuby, ne? Chtěla bych, aby měl rovnátka každý, kdo to jen trochu potřebuje, aby se mohl v budoucnu vždy zasmát na plný kule bez toho, aby si dával před pusu ruku, aby zakryl křivé zuby. …Tak to jsem se zas pobavila, prej „dokážu se přes to přenést,…děsí“…kvů­li takovým lidem si ty holky ta rovnátka radši nedaj. což je obrovská chyba

před 3233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Daniel_cz

Nevím jak vám ale mně se prostě holky s rovnátky líbí :)

před 1149 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek