Avatar uživatele
Sarrow

Otázka pro holky

Pokud se vám ve společnosti nějaký kluk líbí, jak mu to dáte najevo? :)
Ať už je to cokoliv, třeba i drobného…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3957 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Úsměv:-)
A jelikož mám dost dlouhé, blonďaté vlasy, dost efektní bývá rozpustit si je nebo si je jen tak prohrábnout a nechat delší pramen volně padnout do obličeje:-)
(Btw – ale „praktikuji“ to jen na svého muže, nejen ve společnosti, ale i doma. Zabírá to pořád:-))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Reezo

Já osobně se více setkávám se signálem " Pohled úkosem " neboli hra na schovávanou. Objekt zájmu s tebou naváže oční kontakt, jemný úsměv, přerušení očního kontaktu a opět navázání

naopak jednoznačný signál nezájmu je vyhýbání se očního kontaktu.
Např: když se upřeně díváš na ženu 10 vteřin projevuješ tak svůj zájem a ona se dívá jinde " nahoru na strop, převrací oči, dívá se na jinou osobu" tím demonstruje nezájem

dále signál zájmu je, když si obouma rukama zajede do vlasů, nebo upravuje si vlasy, či si snima hraje se dá taky považovat za pozitivní signál ( pokud půjde spíše o zakrývání tváře, jedná se o negativní signál )

upřímný úsměv a pohled přes odhalené rameno je flirtující gesto

doufám, že ti to aspoň trochu pomůže, nedá se to aplikovat úplně na každého, ale dá se to lehce poznat. můžu toho napsat víc v případě zájmu 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucí :D

Záležína typu holčiny, pokud je stydlivá nechá si to pro sebe, pokud ne rovnou si řekne o číslo, nebo na tebe bude mrkat, smát se atd.Ale také bude pozorovat tvé chování. Snad jsem alespoň trochu pomohla..:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Stačí takový malinkatý nenápadný úsměv. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mariuhana007

No vysílat signály úsměv ATP.
U nekterich je to jinak,pro odvazne holky pride k nemu a zacne snim flirtovat
a pro stidlivky spis ty signály nebo i vůbec.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek