Otázka pro ge0rge

Děkuji Vám za radu,ale při vložení na mé stránky se zobrazí jen první stránka a další nejdou.V čím je chyba? Děkuji Vám za odpověď ,tedy pokud mi odpovíte.

Nejlepší odpověď
anonym

viz správná odpoved od blesk26…

jen doplnim. V pripade ze prezentace ma opravdu mnoho slajdů ktere nechcete jednotlive exportovat, pak je mozne najednou celou prezentaci exportovat do formátu PDF

Menu Soubor->Exportovat do PDF…

který je také vhodný pro publikování na webu jako univerzálně čitelný stránkový dokument, na většině počítačů se po klepnutí na příslušný odkaz takový PDF dokument dokonce zobrazí přímo v okně webového prohlížeče (adobe reader plugin)

//

alternativně lze takový PDF dokument zobrazit přímo na vaší stránce (bez odkazu) pomocí ZOHO …

1/ zadejte adresu http://viewer­.zoho.com
2/ klepněte na tlačítko [[Procházet]]
3/ najděte pdf dokument vyexportovaný z openoffice na svém disku
4/ specifikujte expiraci (jak dlouho bude dokument dostupný) („Do not expire“ = navždy)
5/ klepněte na tlačítko [[View]] … chvíli počkejte dokud se pdf dokument v prohlížeči nezobrazí
6/ klepněte na odkaz „Embed“ v menu nahoře
7/ Zvolte výšku a šířku vloženého výřezu prohlížečky PDF dokumentu na vaší stránce (Width, Height)
8/ a nakonec zkopírujte celý vygenerovaný html kód začínající „<iframe …“ přímo do zdrojového kódu vašich stránek na pořadované místo.
(pokud nejste spokojen s rozměrem prohlížečky opakujte od kroku č. 7)

Další odpovědi
blesk26

Chyba není ve skutečnosti nikde, OpenOffice totiž vyexportuje do obrázku pouze aktuální stránku prezentace.

Chcete-li tedy použít tuto metodu, musíte celou prezentaci projít a uložit si každou stránku zvlášť. Nevím o možnosti vyexportovat to celé najednou.