Avatar uživatele
iceT

otazka pro damy-mate umele nebo gelove nehty?

otazka pro pány-co si o zenach s takovymi nehty myslite?
Doplňuji:
no a co kdyz nekomu zaboha nechteji narust?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5016 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Nemám ani gelové ani umělé mám vlastní nehty.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bunnik

Mám svoje nehty, dokonce jsem si je přestala kousat :) Nemůžu mít žádný pařáty kvůli škole a později kvůli zaměstnání. Ani mi to moc nevadí… a na kožním jen neradi viděj umělý/gelový nehty, protože se pod nima ráda a dobře schovává plíseň :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucy13

Na gelových nehtách jsem byla jednou a abych pravdu řekla tak jsem nebyla spokojená. Takže nosím jedině svoje nehty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Nehty mám svoje.Jednou jsem měla jeden nalepený,protože jsem o svůj rostlý jak si přišla a ten umělý jsem během dne někde stratila,ani nevím kde.Některé nehty jsou fakt umělecká díla a moc se mi líbí,ale některé jsou nepřirozené a už z dálky vypadají divně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já měla jak umělé, tak gelové. Momentálně mám své vlastní. A myslím si, že muži odpoví, že nejhezčí jsou na ženách nehty vlastní, ale je to můj názor. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já mám také přirodní nehty.Nikdy jsem gelové ani nalepovací nezkoušela.Ale proč ne??Někdo si na ně potrpí,a některé jsou opravdu krásné,a někdo si je nechá dělat proto, že svoje nehty hezké nemá.Myslím si ale,že nejhezčí nehty,jsou ty upravené a čisté,a nemusí být ani nalakované.K čemu jsou vám totiž umělé nehty nebo gelové,pokud jsou oprýskané.Pro krásu určitě ne…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

dlouho jsem nosila gelové, dělám je, takže jsem nemusela nikam jezdit a když se odštípl, hned jsem ho dodělala, takže jsem je měla vždy upravené. ale od doby, co mám dítě na to nemám čas, ne že by se s nimi špatně pracovalo, ale jen tak si na 2 hodiny sednout k nehzům, to nehrozí. někdy mi to je ale líto, když vidím ženy, co mají krásné nehty, nalakované tak, aby jim to ladilo k oblečení…já mám svoje hodně měkké, lámavé a lůžka krátká, takže vypadají porád jako okousané, jak jsou krátké ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Gelové nehty se mi moc líbí, nosila jsem je, ale bohužel jsem je kvůli práci musela sundat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1963 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek