ten který je

Otázka pro Bubču – když jste hrál na bicí,jaký styl muziky jste hráli?

Když jste hrál na bicí,jaký styl muziky jste hráli?Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Nejsem zrovna příznivec „škatulkování“. Je to někdy zavádějící,někdy se to vlastně ani nedá.
Zařadit.Možná to mohlo být vzdáleně příbuzné tzv. " Art rocku". Delší, dlouhé plochy…
A pro ilustraci – klasický art rock dělali třeba Floydi,Genesis­.Staří G. Snad i P. Gabrial. Málem bych zapomněl na Yes.
Nechci to prokrista vůbec srovnávat.
Dnes jsou to dinosauři.Ale přenádherní.
Když slyším Techno,to vymývání mozků…
Holt – jiná doba.

ten který je

Tak tyhle kapely taky můžu.Super díky.