led

Otázka pre 18+ (túto otázku môžu čítať a komentovať aj mladší)

pri čítani otázky „Pánové 50+ jak je to u vás? Ale pravdu…“ ma napadlo, ako je to riešené, aby takéto otázky – prirodzene aj odpovede k nim – nemohli čítať užívatelia pod 18?
Otázka:
To ako cez deň sú neviditeľné a v noci (22–06) viditeľné? Alebo, keď mám 18+, vidím ich a keď mám menej ako 18, nevidím ich?
Doplňuji:
Rozosmiali ma totiž
záver otázky po doplnení:
…„sousedky mám něco mezi sedmdesáti a hrobem.Jsem prostě líný jak veš.“
a odpoveď:
…„Tady ti pravdu mohu vložit formou doplnění odpovědi až po 22. hod. (50+).“

Nejlepší odpověď
anonym

Vim jak to myslite. 🙂 A zaroven vim , ze kdyz nekdo uvidi otazku s oznacenim : 18+ , tak uplne vsichni uzivatele –18 si otazku prectou. 🙂
P.S. Me , k mym 18 uz syn rekl : Vsechno nejlepsi maminko !
A verte mi nebo ne , je to moje " nejlepsi " nehoda " v zivote. 🙂
Druhy uz byl planovany a nad 18. 🙂
A oba kluci zacli v 17 a zatim bez " nehod ".
🙂 -iv-

Další odpovědi
MacChill

Jsem proti, toto se už řešilo, někdo chtěl aby se zablokovala rubrika „sex“ pro děti, avšak každý kdo pokládá otázku musí udržovat nějakou důstojnost sebe i ostatních, zmiňovaná otázka byla podle mě nahraně

jendahun

Nevím jestli se to blokuje pro mladé,ale nenapsal jsem to myslím nijak neslušně,nebylo to eroticky a sexuálně závadné ani porno,tak to nechápu.Druhá věc je ta,že nedovedu si představit,jak by mohl náctiletý se svými zkušenostmi reagovat a radit.Chápu,že mnozí mají zkušenosti už možná ve třinácti,ale v mládí mě učili: když dospělí mluví,ty mlč.Můžou si přečíst názory ostatních,ale vyjadřovat se k věci mi připadá dost blbé.

Michal Kole

Spíš jak to „ověřit“, že je uživateli skutečně 18. Nejlepší by byli elektronické občanky a čtečka u PC.

Posílání oskenované občanky není právně nejlepší řešení. Společnost ASPA by musela mít nějakou „přísnější“ registraci na úřadě pro ochranu osobních údajů.

A není problém si „půjčit“ občanku staršího kamaráda nebo rodiče a ve Photoshopu změnit jméno.

U elektronické občanky by se musel zadán PIN a když nejlepší by byl sken oka.

led

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/panove-50-jak-je-to-u-vas-ale-pravdu

kropitko

No,jo, ale stejně se té odpovědi nedočkal ani po 22 hodině, doplnění se nekonalo. 😁