Avatar uživatele
SajmonModer

Otázka pouze pro muže

Když čůráte, stojíte nebo sedíte? Já neumím čůrat ve stoje, musím u toho sedět, s tím mám už problém od dětství 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4779 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stojite-nebo-sedite-kdyz-mocite
a myslím, že bylo zle u této otázky :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Nejsem muž, ale něco vám napíšu.
Známá měla starost- jak její 3 letý chlapeček ve školce zvládne čůrání. Doma čůral na nočník, jenže ve školce mají malé záchůdky. Říkala vím, že i kluci při čůrání sedí , ale také jsou rádi ,že můžou čůrat jako velký chlapi vestoje.
Poprosila tedy manžela ,aby synka učil čůrat vestoje. Když jednou zmizeli na onu místnost ,potichu za nimi nahlédla a co neviděla.......
Tatínek trůnil na WC a synek seděl proti němu na nočníku.Tak se rozesmála … a on říká-když já to mám raději vsedě.

Takže si z toho nic nedělejte , myslím,že nejste sám a ve stoje Vám to asi jde lépe někde do pisoáru a ne doma do WC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

berte to jako svou přednost, aspoň po sobě nemusíte čistit okraj WC ;{)> já u toho stojím a radši ten okraj pak utřu – stání u čurání tu bylo již od pravěku a nehodlám na tom nic měnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Čurání na holčičku má, kromě zde popsaného, ještě jednu nezanedbatelnou výhodu. Starší pánové občas potřebují zašourat se na malou i v průběhu noci. Zvládáte-li dobře zmíněnou techniku, pak vše absolvujtete zpaměti potmě, hezky v polospánku a bez problémů se poté „začtete do dalších veršů“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

V sedě je to čistotnější a prý i zdravější pro prostatu. V některých zemích prý maminky své chlapce učí v sedě.
Nicméně v přírodě a podobně je přeci jenom lepší ve soje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BandiOl

To není problém. Partnerka Vás bude zbožňovat.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek