Konan-Pain

Otázka ohledně kreslení

Nevíte proč, když jednou něco kreslím podle předlohy se mi to nepovede (Zrovna v tu chvíli mám samozřejmě největší chuť kreslit…) a podruhé (Třeba i ten samý den, nebo hned poté, nebo i za týden) se mi to povede?
Nebo: když kreslím nějaký primitivní obrázek podle předlohy – ten se mi nepovede a vypadá jak zrůda. Potom jdu kreslit už obtížný obrázek s mnoha detaily a ten se mi povede ? Děkuji :)

Odpovědi
Braník

zkus kreslit obrázky v pohybu
Doplňuji:
třeba takto:http://www.top­zine.cz/kresle­ni-kone-v-pohybu-naucte-se-zachytit-krok-klus-cval-i-trysk