iwetax

Otázka o prdění.

Někdo se ptal na prdění v MHD, než jsem stihla odpovědět tak zmizela. Mě nepřišla nijak nemorální . Prostě se ptal jestli prdíte v MHD.
Doplňuji:
ano, uživatel ´ten který je´ to trefil…, tato otázka sama o sobě je dejme tomu ok, ale jeho ostatní dnešní příspěvky jsou za hranou tolerance a kodexu uživatele

administrator Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano někdo se ptal (trenkyvkině) a já odpověděl. Ovšem myslím, že i tato otázka tu dlouho nebude.

Další odpovědi
ten který je

Ten tazatel byl starý známý fantom TRENKY V KINĚ.

panenka

sice na tom není ivetax nic špatnýho ale tato otázka porušila kodex a to se tu nesmí tak proto víte.