led

Otázka nielen pre admina. Chcem pokračovať s vymazanými bodmi od samého začiatku so zachovaným menom a emailovou adresou

Zdôvodnenie: Zlaté hodnotenie som dosiahla, ješitnosti bolo urobené zadosť. Môžem všetko odznova.
Ak nemožno pokračovať so starým nickom a 0 bodmi, je možné pri novej registrácii zachovať moje príspevky pod doterajším menom? Nechcem sklamať svojich ´fanúškov´a sťažiť im spätné vymazávanie. Technicky to nie je problém. Čo tomu bráni? Písané pravidlá?
PS.
Mám pocit, že nie som sama…
A vôbec, prečo pri odchode užívateľa sa jeho meno likviduje, ako za čias faraónov, zlikvidovať všetku spomienku na ´bývalé´meno? Veď aj tí čo odišli, niečo tejto stránke dali. Česť ich pamiatke!
Doplňuji:
Dvojitú aktívnu registráciu, aj keď u niektorých funguje, už z ´Vyšší princip… ehm… mravnosti´, akoby povedal Pán Profesor, nechcem a nechcem.

Nejlepší odpověď
aramah

No jen aby přes veškerou snahu,zůstli odpovědi odpověďmi.
Všemu nerozumím ale opatrně s těmi změnami…
Obávám se abych vše nové pobrala,když už teď v tom lítám :D

Další odpovědi
tom004

Souhlasím s >aramah<. Aby to nakonec nedopadlo se stránkami stejně jako v tom starém přísloví,„mnoho psů,zajícova smrt“. Dost názorně to vidíme v našem parlamentě. Všichni do všeho mluví,mají ty nejlepší nápady,alespoň si to myslí,a výsledky všichni známe.

anonym

Led, jdu to toho s vami. ! 🙂
Vy to vite, ze jsem moje body nekomu chtela zde darovat, ale Adminkove me to nedovolil. ☹
Ja to ale udelam ze zistnych duvodu. 🙂 Budu si zase sbirat bodiky na nove tricko. To stare uz je mi zase male. ☹
( ale mam ho porad jeste v igelitu – prisaham ). 🙂
Take chci zustat nadale -iv- , ale s nulou.
Napiste Adminkum i za me , davam vam plnou moc. ! 🙂

  • iv-

Doplňuji:
Briketko, ja ho sla do skrine vytahnout z toho igelitu .. 🙂 , ale zase si ho zabalim.
Trička jsou ve velikostech M, L, XL a XXL.
Tricko je cerne a je na nem vlevo nahore napis : odpovedi.cz
Napis je bily, jen to prvni d neni d , ale otaznik dolu , ten je modry a misto p je otaznik a ten je zeleny.
Ja jsem si objednala M , ale je mi take velke , tak bych ho mela jako nocni kosili. 🙂
Ja jsem vysoka, ale nejsem tlustoprdka, jak tady obcas rada o sobe pisu. 🙂
Ale pssst ! -iv-

briketka10

tak teď Vás ženský přestávám chápat :-o
co to chcete udělat a co chystáte ?!
Doplňuji:

  • iv- jakou barvu má to tričko a v jakých je velikostech ?

já to zapomněla mě bude velký dám ho ségře..
díky..

Drap

Vyřešit tvoje rozhodnutí by technicky opravdu neměl být žádný problém. Otázky i odpovědi by měly zůstávat pod jménem autora, i kdyby tady nebyl třeba několik let. Připadá mi to tak normální a taky morální

Sůwa

Já mám možná podobný nápad, ale nejspíš většina souhlasit nebude. Navrhuji zachovat možnost hodnocení, ale body nesečítat a úplně zrušit žebříček. Na serveru www.poradte.cz se body mažou po roce a tak je vidět současná aktivita uživatelů, tady bude pořád lepší ten, kdo tu byl dřív a stejně pak už žádnou motivaci nemá. Nikdo by neměl mít několikanásobnou registraci, jenže pokud ji teď zruší, každý si toho všimne. Admin pracuje na nové aktualizaci s přihlédnutím k našim připomínkám, mohla by to být další inspirace 🙂

led

  • iv- práve vý ste ma inšpirovala, ale body nikomu nedám, som lakomá, nech si ich každý získa „statočnou a poctivou prácou“ (ako o sebe kedysi povedal rýchlozbohatnutý podnikateľ z Východného Slovenska).

Som za zakonzervovanie stavu profilu s uložením na 500rokov pru budúcich bádateľov. :)

anonym

Jo, Led .. a jeste me ted napadlo, ze ja to chtela udelat, az bych dosahla presne 20 t. bodu. Psala jsem o tom asi pred 14 dny An. 🙂 , ze to tak udelam.
Mrzelo me , ze jsem to neudelala uz v 10 t. To uz bych mela druhe tricko. 🙂
Ale ted jdu do toho s vami. 🙂 -iv-

anonym

Ja taky !! 🙂
Led, ja uz jsem vam pri posledni vasi otazce uz ani nedala hvezdicku , i kdyz jsem chtela. 🙂
Uvedomila jsem si, ze uz to nema ani smysl. 🙂
A ja mam v budoucnu , s tou nulou jeste pak napad, ze budu ( jestli budu ) , psat jen do diskuzi a budu si chtit udrzet tu nulu ! 🙂
P.S. Ja jsem ale blbka. Vzdyt i za prihlasovani je asi jeden bod. Tak tim bodem si nasetrim na to tricko. Vy jste vzdelana , tak mi prosim vypoctete, jestli me na to bude stacit muj zivot. Nebo , jestli sem budu muset chodit jeste i pak … 🙂 Diky. -iv-

led

Vy budete chodiť aj potom, ten kto obopláva zemeguľu sa automaticky stáva nesmrteľným.
Ps.
ale teraz neviem, či to nemalo byť kraul, prsia alebo voľný štýl.
Skúste sa na to radšej opýtať nášho plaveckého odborníka Michal.

briketka10

taky jsem si nepsala o tričko bylo by mi velký no možná bych ho dala ségře a jakou, že má barvu víte to někdo ?
a snad se to tu zlepší já jsem ráda, že se nemusím už přihlašovat jako dřív jen co jsem si odběhla, tak jsem musela několikrát za den to bylo únavný !

briketka10

  • iv- moc dík tak si taky objednám M a bude mi velký 172/55 ?

asi jó co ..
uvidím nechám se překvapit..

anonym

Briketko, to bude hodne velky ! Jste moc hubenoucka ! Ale jako nocni kosile -ok. ! 🙂 -iv-

led

Sledujem totiž, že čim ďalej sa to tu mení a zvyšuje sa ´bodová´ nevraživosť, podvojné registrácie a podobne. Nemám sa prečo pachtiť za bodmi, nemám ani nič z tých rôznych uživateľských ´odmien´, či tričko, nežiadala som to.
Mám hlavne záujem v prvom rade o kvalitné otázky a kvalitné odpovede. Kedže je prirodzené, že keď sa stretnú dvaja i viacerí ľudia, tak si ´pokecajú´ aj o inom. Na to by mala zostať pôvodná pokecová kategória – aktuality a zábava. Ostatné kategórie nech sú na vážnu prácu.
„mnoho psů,zajícova smrt“ pozrite sa dozadu koľko ľudí odišlo… a prečo?

tom004

Dost z těch,kteří odešli,odešli většinou proto,že se nějakým způsobem nedokázali porovnat s názory těch dalších,kteří na tom byli podobně a odešli také.Jednoduše řečeno,„nesnesli“ se navzájem v názorech,napadali jeden druhého,mazali si otázky, a poté uraženě odešli. A vždy za to mohl „ten druhý“.

led

V mojom prípade tak nie je, nikoho neobviňujem, je to moje rozhodnutie.
PS.
dostala som vyrozumenie, že v prípade novej registrácie, pôvodný nick ostáva s poznámkou deaktivován. Takže ´fanúšikom´ zostanem, môžu si listovať v mojich príspevkoch.

anonym

Led, prelozte mi to do cestiny . ! 🙂
( a to mam rodice Slovaky ). 🙂
Jestli to tedy chapu, tak ja chci a muzu mit od ted take nulu a zustanu stale -iv- … ?? A chci mit dale uzavreny profil a zadne ty sms obalky, nebo co to tam je a zadne nasledovnicky nechci.
Rada bych od ted nulu . Ale hlavne , aby mi tam zustala ta -iv- ! 🙂
Diiiky. ja jsem si to take tak prala. 🙂
A uvidime , jestli nas jeste nekdo bude nasledovat. 🙂
Je to kazdeho rozhodnuti, samozrejme , jak pisete.
Poslala jste jim uz ( Adminkum ) tu moji plnou moc ? 🙂 Poslete , prosim. Diky. -iv-

led

Čakám na odpoveď, zatiaľ som stále ´Led so Zlatou hviezdou Hrdinu Odpovědi.cz´, alebo čo to je za vyznamenanie.

tom004

Myšleno to bylo na ty,co už tady delší dobu „nejsou“. Ale dvojí registrace mi docela vadí.člověk tu má být sám za sebe v jedné identitě. Ti co tu jsou v současnosti zaregistrováni 2× i víckrát si možná neuvědomují,že nick si sice změní,ale styl a výběr dotazů i odpovědí zůstává a k identifikaci dotyčného stačí. Vícenásobná registrace,přijde mi to vůči ostatním víc nefér,než když se někteří „poperou“. Někdy to vyčistí vztah,někdy,bo­hužel,ublíží.

led

Dvojitá a viac-itá registrácia, to je práve to čo tu Dr.Axl vykričal nahlas.

anonym

Vykričal to barbakan, já jen citoval kodex, kde jsou vícenásobné profily posuzovány jako podvádění.
Jinak je to otázka morálky, viz led i tom004, je to prostě nefér hra, bez ohledu na jakoukoliv osobu uživatele. Každý má vystupovat za sebe, nač se schovávat, když máme čisté svědomí?
Jinak já bych taky klíďo začal nanovo, někdy jsou ty body spíše na obtíž.

briketka10

led – kdo je Pán Profesor ?

led

Ján Drda – Vyšší princíp
http://www.sds­.cz/docs/prec­tete/eknihy/jdr_vp­.htm
ak dobre pamätám, bolo to dokonca povinné čítanie na základných školách :)

led

V mojom príspevku ide o mravný postoj človeka, nie o drdov príbeh. Každý človek by si mal udržať určitú mravnú hodnotu, aj za cenu represií voči nemu. ja to dodržujem celý život a na tom nemienim nič meniť.

briketka10

jéjé ten na mě vybaf sem se lekla, ale já to ve škole nečetla bané..
já měla Čapka a Babičku víš :)
ale rozumím ti, jak to myslíš..

annas

Souhlasím, i když z osobních důvodů se víc nevyjadřuji.

anonym

An., kazdeho z nas je to svobodne rozhodnuti. Ale : ja vas chci mit tady jako kralovnu ! My ostatni jsme tu jen jako vasi sasci. ( ostatni – prominte ). ! 🙂
Vas tedy prosim, zustante v cele. ! Nedovedu si tam predstavit nikoho jineho. Vy jedina si to zaslouzite .
Za vsechno to vyhledavani , vsechny odpovedi … ja vas obdivuji.
Ze tomu vsemu zde venujete tolik casu, energie. Jste uz velka bojovnice a nastane cas, kdy se mozna zacnete zastavat naopak vy me. ! 🙂
Mam vas rada . ( Led take , ale o malinko mene ).
Diky vam za vse. -iv-

annas

Iv, nepozorně jsem četla. U mě zbývají dvě možnosti: buď úplně skončit, nebo pokračovat, i když si to někeří nepřejí. Nemohu začít s novým profilem, stačilo, že jsem zde na čas byla jako Kerberus. Uvidím, jak se bude situace na Odpovědích dále vyvíjet.

annas

Iv, děkuji. i já Vás mám ráda. Navíc jsem opravdu dojatá.

Nenacházím slov stejně jako tehdy, když jste na jedné stránce vložila mail zaslaný adminům, v němž jste bez mého vědomí požádala o převod svých bodů… Jste moudrá, máte schopnost naslouchat jiným stejně jako někteří další, jejichž identitu neprozradím… méně je někdy více.

Vycítila jste, že občas potřebuji někoho, kdo mně ukáže, co bych mohla či měla dělat, a přitom jsem sama toho schopna.

anonym

An., jak jsem vam chtela pridat ty body , jako prekvapeni … , jeste ze me to Adminkove nepovolili !
Tady je schopnej si jeste nekdo myslet, ze jste si me o ty body napsala ..... A nabidla poslat 10 tisic na muj ucet za jejich prevod. ! 🙂
" Oni " si ale neuvedomi , ze to takhle nebylo !
( Ze jste me ve skutecnosti nabidla 20 ! – Ale pssst ! Slibila jsem vam, ze to zustane v tajnosti ). 🙂

  • iv-

annas

Iv, přece za pomyslné body si koupím mnohem víc než za peníze!!! Tričko mám stále jen jedno, ale velké … 🙂