led

otázka – neotázka. občas sa tu takéto niečo objaví. Úvaha, sťažnosť, výzva, upozornenie bez otázky

  • Ako takýto príspevok kvalifikovať? Je to otázka?

posledný takýto príspevok, aj keď chápem dôvody roztrpčenia: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/upozorneni-pro-klienty-t-mobile-jsem-fakt-nas-an
Doplňuji:
„Dajte pápežovi, čo je pápežovo, poslúchajte pastiera a odvádzajte desiatky zo svojho, nebúrte sa…“
pokračovanie v diskusii:

Nejlepší odpověď
anonym

ad led, princip Odpovědí je nejen poradit, ale i si pomáhat a případně upozornit na obecná číhající rizika a záludnosti firem, jimiž by mohli být ostatní z pouhé neznalosti poškozeni.
Ve své odpovědi Aleshovi jsem doporučil, že měl alespoň formálně vložit otazník, (byť byl zřejmě natolik v afektu, že si to prostě nepohlídal), ovšem v tomto případě měla závažnost sdělení větší váhu, než dogmatická forma a otázka patřila do aktualit, kde sám provozovatel deklaroval volnější rámec.
Proto mne překvapuje, že zrovna jeden ze skalních objektivních, je znenadání a překvapivě, papežštější než papež.
Doplňuji:
P.S. A že by ti šlo o body za hvězdičky, to je nepravděpodobné, tím spíše po tvém nedávném šlechetném gestu nedokončeného návratu na nulu.

Další odpovědi
Drap

Osobně mi takovéto věci nevadí, i když by měla být zachována forma a nějaká otázka by měla zatznít.
U těchto otázek velmi záleží na tom, kdo ji položí. Pokud neni oblíbencem „zdravého jádra těchto stránek“ tak okamžitě mizí. U někoho je dokáží tolerovat

anonym

Led, není to otázka. Ale je Vaše právo jako zlaté na tuto skutečnost upozornit a nechat na adminovi, zda ji odstraní, nebo ponechá.
Doplňuji:
K Vašemu dotazu v diskuzi Vám sděluji, že nemám povinnost se tu zpovídat z důvodů, proč jsem někde na dotaz odpověděla a jinde neodpověděla. To je má soukromá věc a není Vaše starost mé pohnutky zjišťovat.
Já měla na co reagovat. Vy nejspíš také, když jste se ozvala a dokonce vlastní otázkou.
Projděte si laskavě konečně pravidla a kodex pro uživatele. Vyhneme se potom zbytečnému vypisování nesmyslů.

Uvádějte správné kategorie
Zařazení otázky do správné kategorie pomáhá, aby vaše otázky nalezli správní lidé, kteří dokáží kvalitně odpovědět. Otázky zábavného charakteru a otázky sloužící ke zjištění subjektivního názoru, jejichž odpovědi nepřinášejí užitek ostatním uživatelům nebo jejichž platnost v čase klesá musí být vždy v hlavní kategorii Ankety a zábava, i když by bylo možné jejich téma přiřadit do jiné kategorie.
Mám za to, že tato kategorie řeší i zařazení oné diskutované otázky x neotázky.

led

OCko, mám radosť, že ste sa vyjadrila jasnejšie

led

Ďakujem pápežovi za jeho vyjadrenie a použitie rôzneho metra na ten istý problém, viď predchádzajúce vyjadrenia Dr.Axla a ocka pri iných užívateľoch. Zaujímavé!

led

"Pokládejte jasné otázky

Pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopili na co se ptáte. Správná gramatika a psaní bez překlepů pomohou lidem najít vaše otázky. Pokud uživatelé pochopí na co se přesně ptáte, tak obdržíte kvalitnější odpovědi."

„případně upozornit na obecná číhající rizika a záludnosti firem“
zaujímavá neznáma novinka, škda, že nebola nikde zverejnená. V tom prípade navrhujem zmeniž názov stránky na ´Odpovědi-a-stížnosti.cz´

anonym

Pleteš jabka a hrušky, jak sám název napovídá, rubrika Aktuality a zábava, se rámci Odpovědí vymyká a právě proto byla dodatečně včleněna jako doplňková pro tyto podobné případy, jež se do standardní otázky nedají zařadit.
Tam, kde je to na místě, bych se sám ozval, tady jde spíše o kantorský syndrom.
Tvé verbální kličkování ti nikterak nepomůže vybřednout z nelichotivého cejchu, žes tady zjevně šlápla vedle.
Lidová moudrost praví, čím víc se v hovnu šťouráš, tím víc smrdí.

led

Ano, je to možné, že som šlapla tam, kde vy… Každý slušný človek po sebe nechá poriadok. Po vás tu ale zostáva niečo iné (hádky, nezhody, závisť a podobne.) spamätajte sa.
Pre istotu, aby nedošlo k omylu a zneužitiu, kontakt pri odbere vašej výhry nebol môj, bol prepožičaný, tak ho nezneužijte!

anonym

Mimo misu :
Doktore nedoktore. Neslapl jste nahodou do hovinka vy, kdyz jste sel na to osobni pozvani k ministrovi vy ?
Vy jste otazku od led asi prehledl. Kdyby jste byl tak hodny a zkusil ji vystopovat. Nekdy se vam to dari i u 100 dni stare, tak u jeden den stare otazky by to pro vas snad nemel byt problem. Dekuji.
A mate take u diskuze od Led vzkaz od nasi iceT.
Tam uz jste se take zapomnel vratit. Nebo vam dosly argumenty ?
To se totiz odmlcite vzdy a jdete stourat zase do jinych tech hovinek .. , jak sam pisete. Zase do te doby , nez i tam vam ty argumenty dojdou . Od iceT vam to radsi okopiruji. To bylo pote, co jste se ji snazil nejakou vasi myslenku vlozit do jeji ciste hlavicky. Na stesti si tam ona svinciky nepousti. Nekazte nam tady tu krisatlovou studenku.

iceT
Pane Dr.Axle,ocenila bych,kdybyste konečně přestal s tím nekonečným napomínáním.
Odkaz na starou otázku jsem uvedla bez zlého úmyslu,bez toho,že bych chtěla někoho napomínat,že se ptá na již zodpovězené.Zrovna tato byla položená tak před sto lety,no a co.
Vždycky jsem slušná,ale vadí mi,že se tady tak obouváte do druhých.Hodíte odkaz na staré otázky(to dělám taky,když vím,že se na totéž někdo zeptal)ale nemusíte u toho mít ještě i jízlivou poznámku.Nebo bez toho to nejde?

anonym

Ten vzkaz od iceT je u otazky od Led – o krkavci matce. Kdyby jste si nahodou nemohl vzpomenout.

  • iv-

anonym

Možná jsi ve svém afektu přehlédla, že replika byla doplněna a žasnu, co tady řešíte, namísto abyste si vzali k srdci správnou radu led o zbytečném holčičím hašteření.
Co vlastně chceš? Když nechci rozviřovat emoce, tak prý nereaguji, když reaguji, opáčíš novým osočováním. Píši fakta a ne mystifikace jako někdo, kdo si neustále plete nick.
Což ti ostatní vysvětlili a ty jako bys neslyšela:
viz otázka bolaka na historii titulů.

anonym

Dobre rano .. , ze vam to ale vzdycky trva, nez sesmolite nejakou odpoved do ktere se vam ocividne nechce. !
Tak priste reagujte prosim drive , tohle uz vraceni se pro me neni … vraceni – zvraceni.
To jsem ale basnickarka, co ? 🙂

  • iv-

led

Ad ocko
„není to otázka“, prečo ste na ňu teda odpovedali? Ak odpovedať na takýto príspevok, prečo nie v diskusii?

anonym

Je to diskuze k otázce nebo zase chatujete?

barnajka

ocko, napsala jsem ti to už jednou a napíšu to znova (ačkoliv si jsem jistá, že jsi to už minule četla): zvedá se mi z tebe kufr, fakt že jo.

Přestaň už jednou provždy šermovat tím svým prašivým kodexem, který sama v jednom kuse porušuješ!!!
Jak jinak bys nazvala tu naši zdejší debatku na téma ‚pétanque vs petangue‘?
Promiň, že furt oživuju starý rány, ale mě ta tvá zatvrzelost fakticky nakrkla, víš? Do mejch virtuálních očí mi lžeš, že víš natuty, že ‚petangue‘ je správně, přičemž svoje tvrzení opíráš o svou znalost jazyka francouzského…(he???)

…jenže mě to pak tehdy nedalo spát a schválně jsem se na petanque zeptala svýho francouzskýho kamaráda (RODILÝHO Francouze, podotýkám).

Co mi odpověděl, to nejspíš sama moc dobře víš: petanGUE je naprostá KRAVINA.

Heleď..a není náhodou proti kodexu uvádět tu uživatele v omyl? Notabene vědomě (poněvadž já jsem ti JASNĚ dokázala, že ani Google PETANGUE nezná?)

Cituji:
Uvádění v omyl a vkládání nesmyslů

Není povoleno záměrně vkládat neužitečné odpovědi, které mohou uživatele uvést v omyl. Není správné ani vkládat nesmyslné odpovědi a otázky, tyto budou provozovatelem smazány.

…tak to abych ti ten petangue šla nahlásit, né?

Nikdy bych ti nevyčítala, že ses SPLETLA.. Splést se může každý, i já tu jsem tu už plácnula pěkných pár blábolů..
Ale dál si na svým blábolu trvat a ještě dělat blbečky z druhých, to je fakt silný kafčo, nemyslíš?

Nevím, jestli takhle škodíš schválně, nebo jen nedokážeš uznat svou chybu…
Každopádně: i kdybys tisíckrát dodržovala veleslavný kodex Odpovědí, na mě tím dojem neuděláš, protože ten HLAVNÍ kodex sis ještě zřejmě za celý svůj život osvojit nedokázala: osobní kodex mravní.
Howgh!

PS: Nevím teda jak led..ale já JO, já CHATUJU.
Sprdneš mě za to jenom, nebo je to rovnou na gilotinu? :/

Howgh č.2!

anonym

Barnajko, toto je chatování a ne diskuze k dané otázce. Co ode mne čekáš? Stojím si za svým i proti Tvému rodilému Francouzi. Co se Ti zvedá, to opravdu není má starost.
Mimochodem, kdy tady začne kdo uznávat své chyby? Víš, že by si někteří účastníci už ani neškrtli,viď?
Do mého kodexu se laskavě nepleť. Povrchní posuzovači druhých – toho je tu celá ta pomatená armáda za práva utiskovaných a mrzačených. Pravda, ale se stejně zmrzačenými názory, pravidly a odsudky. Běžte s tím už konečně všechny do háje a začněte se chovat jako dospělé ženy a ne hokyně z trhu.
Domluvila jsem. (Jo, nejsem Indiánka, takže bez mayovských výrazů – to se tady nese určitou částí zdejších uživatelek ve stylu Vlastiných bojovnic za svá pochybná práva.)
Pokud mi něco chceš a netýká se to otázky, tak mi můžeš napsat, od toho je tu interní pošta.

led

Verejné urážanie tu zaviedla vaša klika. Ak ma považujete za Vlastinu bojovnicu, je to pre mňa česť!
Týmto vyjadrením som uzavrela svoje ústa.

led

je to nejasnosť vášho vyjadrenia.