dudu

Otázka nejspíše pro chlapy?

Onehdy jsem zastihl svého kamaráda, kterak u nás v masně kupuje pro jejich pejska větší dávku syrových prasečích uší. Na můj přímý dotaz kolik-že oušek /s prominutím/ sežere on sám, přítel bez obalu odpověděl, že spolu jedou půl napůl. Přiznávám, že také já, ač pejsánka nemáme, jsem několikráte ony uši po pečlivém očištění uvařil a poté bezostyšně s chutí zbaštil, podobně jako třeba prasečí hlavu nebo nožky. Chováte se někdy také podobně nezřízeně? A na závěr – pánové, jak by asi chutnalo zmíněné dobře očištěné ucho, obalené strouhankou a pak prudce osmažené ve fritéze? Omlouvám se, ale mám nulku a maso mohu na všechny způsoby.
Doplňuji:
pro www: http://www.ste­inhauser.cz/

Nejlepší odpověď
www

No tak já jsem asi atyp, uši miluju a sere mne, že v mé masně už tyto uši nejsou:-( Stačí jen uvařit a pro mne i bez křenu či hořčice veeelká bašta!
A kdeže to mají? 😉
Doplňuji:
Díky za doplnění, určitě si tam někoho pošlu!!

Další odpovědi
Jikra

No tak pokud jde o mě tak můžu směle prohlásit že určitě nikdo v celé RVHP nezblafnul víc prasečích uší jako já.Měl sem problém s koleníma chrupavkama a někde sem četl že právě tato záležitost je na to jak dělaná a jelikož můj skorosoused byl řezník s vlastní porážkou tak to do mě pral každý týden a celý léta a kupodivu se mi to nepřejedlo a naopak jsem to ještě vylepšoval nožičkama,rypáčkama atd.Já mám taky nulku tak vím „vocogo“ ale co se týká strouhanky a fritézy nemohu sloužit-to jsem nezkoušel.

dědapetr

Vařím si to také,uši i uzené jsou málo k sehnání.Jinak nožky,kolena a i hlavu.Jaké by bylo smažený ucho to nevím je to jenom kůže a chrupavka.
Doplňuji:
Taky hrozně rád kůže uzené z anglické a z uzeného bůčku.

anonym

No, je to otázka nejen pro chlapy-tak já baba jsem je jednou na zabiječce ochutnala od švagra,pro něhož je to ta nejlepší pochoutka.Můžu potvrdit,že to není špatný.Ale na koleno to nemá!!To je pošušňáníčko!!

tom004

Jsem na tom podobně jako dědapetr,a jenom dodám,že tlačenka bez uší,to by nebylo ono.

Džanička

Fuj tajbl, já bych nesnědal nikdy v životě prasečí ucho, ocásek, jazyk, mozek, ledvinky, dršťky, apod. Ale mám takovou historku s mým bývalím, ten sežral všechno, dokonce i psům maso co jsem kupovala z jatek a bylo jen krmné, po nás okusoval kosti z kuřete, které už bylo v kýblu, když jsem ho jednou načapala, tak se mi chtělo zvracet, opravdu.. Nesnášela jsem když vycucával z kostí morek apod.. Jednou to nutil jíst i syna, a dával mu do pusy z bůčku to tlusté, jen z toho sádlo kapalo, a to byla poslední kapka..
Ale pokud Vám to chutná, tak proč ne, každý jíme něco, někdo má rád maso, jiný ne, někdo jí ryby a druhý ne, někdo jí zeleninu a druhý opět ne atd. atd.

arygnoc

a rypáček taky!

lahůdky.

vysmažené jsem nikdy neskoušel.
Doplňuji:
Džanička:

6 let jsem dělal v JAR.
Chodili jsme do terénu i na několik týdnů a tudíž jsme byli nuceni jíst i z domorodých zdrojů.

Nebudu to rozebírat do podrobností, ale zvykla by jste si i na hmyz, dokonce si to i oblíbila.

A jak se připravují některé alkoholické nápoje v Africe, o tom ani nebudu mluvit. Alke jsou dobré.

Všechno je to jenom o:
máte hlad?
(ano) sním vše.

(generační dodatek): kdysi, co bylo na talíři, jsme prostě museli sníst. taková byla doba.