otazka na vasi odpoved

druhy rozsudek nemel s prvnim nic spolecneho,nehlede na to ze byl vynesen v roce2006 a atehdy platily jjine zakony o doruceni.co nebylo doruceno adresatovi nemohlo byt povazovano za dorucene.a nehlede na to nebylo umozneno odsouzenemu odvolat se proti rozsudku,tudiz veznice nemuze drzet odsouzeneho ve vykonu trestu.a spravniho hlediska by mel byt propusten?predem dekuju za vasi odpoved

Odpovědi
standa

Propuštěn můžete být jedině uplynutím trestu nebo rozhodnutím soudu.

Pokud je vše jak píšete, tak podejte žalobu na neoprávněný pobyt ve vězení. S největší pravděpodobností si stejně odsedíte i ten druhý rok celý, protože se TO nestihne projednat dříve.

Ale bude mít právo žalovat stát o náhradu škody. V tomto případě ale doporučuji návštěvu advokáta, aby vám pomohl s formulací žaloby.