štamgast

Vy, kteří máte palec u nohy delší než ostatní prsty – působí vám to problémy při nákupu obuvi?

Působí vám to problémy při nákupu obuvi? Musíte kvůli tomu kupovat o čísla větší boty, než kdybyste měli palec stejně dlouhý jak ostatní prsty?

Odpovědi
anonym

neznám nikoho, kdo ho nemá delší než ostatní prsty. jinak mám problém s nakupováním bot, výběr sportovních nic moc a velikost mám něco mezi 45,46 a tak mi jsou malé, nebo velké a těch akorát, je opět málo.

gecco

Ne…
😉
Palec mi přesahuje druhý prst (´ukazováček´) o cca 5 mm – žádné problémy při výběru bot mi z toho neplynou.
Nebo jsem je aspoň nikdy nepostřehl.
😉

natkaaaaa

ne