Faktradic

Otázka na jednu retro hru na ZX Spectru

Mám v hlavě vzpomínku na jednu hru pro ZX Spectrum a nemůžu ji najít. Třeba ji někdo taky znate. Sleduji ulici po které jde človíček a j všude na něj číhají ageni, které musím puškou zneškodňovat.. Pamatuji si speciálně na jednu nástrahu, kdy se zpozvedne víko popelnice koukají z ní oči a pokud nezasáhnu, zastřelí mi toho človíčka co mám chránit.
Doplňuji:
Madness Combat to není graficky je to jinde. Hra vypadala trochu jak Dan Dar (pro znalce) ale nehýbal jsem s postavičkou, ta šla sama a ja jen zaměřovačem likvidoval hrozbu.

Nejlepší odpověď
mihals

Vím přesně o kterou hru se jedná, ale taky neznám jméno a hledám a hledám… ve hře chodila postavička (většinou po schůdcích došla až na střechu baráku, kde se něco muselo rychle odstřelit) a číhaly na ní různé překážky – padající květináče, střelci schovaní v popelnicích atd. hráčovým úkolem bylo ochránit postavičku před nástrahami. Moc rád bych si tuto hru ještě zahrál…
Doplňuji:
!!! MÁM TO !!!
Zabralo mi to tak 5 hodin čistého času, ale našel jsem to :o)
Hra se jmenuje Action Force (v mém případě AF2)
video:
http://www.you­tube.com/watch?v=OW­wyDi5M9NA
hra ke stažení:
http://www.wor­ldofspectrum.or­g/infoseekid.cgi?id=0000­077

Další odpovědi
Reuef

zkuste se podivat na http://rotaxma­me.cz/ tam se zaregistrujete stahnete jejich programek a v nem uz si muzete primo vyhledat stahnout i spustit vetsinu starych her nejen ze ZX Spectra

marek.29

Až na tu popelnici sedí popis na hru Madness Combat taky dobrá záležitost – doporučuju!