Otázka na dobrou noc.

… a se mnou přijde zákon,Dagu Bagmane!

Nejlepší odpověď
FOG

Limonadovy Joe.

Další odpovědi
dědapetr

Limonádový joe aneb koňská opera.Dobrou noc.

hanulka11

A kde je ta kolaloka?Bude nebo ne?

Děda Louda

Myslíš určitě Daga Badmana – zloducha z Limonádníka.

Bagman by byl pytlomuž. Možná je to ale jen tvůj překlep, protože v takové klasice se nedá zmýlit.

denda 15

dobrou noc noc noc noc noC??????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­???????????,?:::::::::::­::::::::::::::::::::::::­::::::::::::::::::::­.............­.............­.............­.............­...

Zdroj: H

greycell

Terminátor?