Kyta

Může vzniknout zamilovanost, i když jste se osobně viděli před 25 lety a jen si píšete?

Nejlepší odpověď
Rakira

Ano :)

Další odpovědi
Kepler

Určitě, možné to je. Něco má neuvěřitelnou trvanlivost, a někdy se dávná láska objeví a přijde zpět. Někdy se vrátí troska původni hezké baby a málem se někdy osypu a děkuji za svůj osud. Někdy krásná baba po létech potká zase chlapa a je z něho třeba alkoholik, nevyučený blb, člověk bez perspektivy. Možné je všechno.

No není to drůbež, ono se to s námi ani nechce bavit.

No není to drúbež

Arne1

Já myslím, že ano. Podle mých zkušeností ženy které jsem znal kdysi na nižších školách i dnes vnímám mnohem lépe než ty ostatní – prostě jejich původní vzhled se promíchá se současným a je to mnohem lepší.