Zlatý

Otázka: Kdo dal právo adminovi přesouvat otázky do zábavy, když přitom ponechá spoustu jiných názorových nezměněných?

Dokáže mi na to někdo odpovědět?
Já se totiž domnívám, že pokud otázku položí některý z uživatelů je přesunuta jinam, kdežto některé nesmyslné otázky nebo přímo názorové, ale od jiných zůstane na svém místě.
Nebylo by vhodné na toho administrátora podat u jeho nadřízeného stížnost a jednoduše ho nechat vyhodit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Právo majitele .
Doplňuji:
Jde vám o odpověď nebo otázku. Je přeci jedno kde tu odpověď dostanu. Kolik lidí tolik názorů.

Další odpovědi:

Bronzový

Moje odpověď na danou otázku je taková: Právo přesouvání otázek si dal admin sám a je čistě jeho věc co s nimi bude dělat,jelikož jsou to jeho stránky a stímto vědomím sem kladu otázky a odpovědi.Pokud bych s tímto nesouhlasil a byla by to pro mne podstatná věc,založil bych si svoje stránky s touto tématikou s tím,že bych si sám sobě určil jiná omezující pravidla:-)

Zlatý

Určitě se vaše připomínka už dostala až k provozovateli tohoto webu...,

...ale zda vyslyší vaše doporučení, aby takového admina nechal jednoduše vyhodit, tak to se už nedozvíme :-)

Ale vážně,
já tuto akci s vytvořením nové kategorie chápu jako jakýsi pokus ´vyčistit´ tyto stránky, které byly primárně založeny pro pokládání obecných otázek --> na které se poskytnou relevantní odpovědi, které pak mohou být užitečné i pro další uživatele.

Vyčistěním nemám vůbec na mysli, že zábavné otázky či otázky anketního charakteru či otázky na ´jedno použití´ se ze serveru vymažou..., NAOPAK nechť tu jsou a nechť jich je zde houšť a houšť. Ale s jejich zařazením na samostatnou záložku souhlasím.

Osobně mám však pocit (po těch pár dnech), že založení ´podkategorie´ NÁZORY nebylo úplně šťastné..., protože hledat rozumnou hranici mezi názorem a obecnou otázkou je mnohdy těžké...a co člověk, tak různý názor na to, zda je či není daná otázka názorem nebo obecnou otázkou.

Nechme tomu čas, ono se to prostříbří :-)

Zlatý

POslední dobou tady moc nechodím, takže nevím, které (čí) otázky se přesunují a které ne. Ale obecně souhlasím s kategorií pro názorové otázky - i když ona je ta hranice nekdy rozporuplná, rozhodnout, co už je názor a co už ne.... Já osobně dělím otázky na ty, které v budoucnu můžou někomu pomoci a na zbytek-ty si sama pro sebe řadím do dejme tomu říkejme jim "názorových". Opravdu si myslíte, že otázky typu "Jaké je u vás počasí" v budoucnu někomu na něco bude, pomůže? Opravdu si myslíte, že je spravedlivé, když někdo někomu pomůže (svými znalostmi...)a nikdo to neocení a naopak "blbinky" jsou vynášeny do nebes? Ráda se bavím, ale tento server není primárně určen k chatování, od toho existují jiné stránky... můžete být rádi, že máte vlastní kategorii, kde se můžete vydovádět do aleluja...
Dobře, že je vytvořena nová kategorie a odpovědi v ní nejsou bodovány, ale potřebovala by ještě doladit....
Takže pokud někteří nejsou schopni rozlišit, kam otázku zařadit, je jen dobře, že admin zasáhne, časem se to utřepe a nebude muset zasahovat tak často (pokud se tak děje).

to asi nepůjde,chápu že jsi rozhořčen a naštvaný,ani mě se to moc nelíbí a myslím že by administrátor měl někdy víc posuzovat než něco odšoupne,ale nejde vyhodit někoho kdo tyto stránky vlastní a zřídil,spíš by bylo lepší na něj apelovat at nerozhoduje za nás,pokud se nám otázka zdá být užitečná,a nemáme pocit že patří do zábavy tak je tam nepřesouvat

Zlatý

Mirku, souhlasím.

I některé moje otázky byly přesunuty do kategorie "Názory", přitom chci normální odpověď a ne názor. To už by všechny otázky rovnou měly být v kategorii "Názory", protože když odpovím, je to můj názor.

Vůbec nechápu, proč se tato kategorie vytvořila. Nemá to žádný smysl a jen to dělá potíže.

Zlatý

Stále něco vymýšlí a chudák já malej tomu fakt nerozumím. Když se na něco ptám tak je to otázka,nebo ne?

Bronzový

Ještě že ti je nepřesouvá do koše. Hlavně že někde jsou ne? :o)

Zlatý

Také mě to štve. Navcíc se otázky ze zábavy, teď i ankety nezobrazují mezi ozázkami a tak pro někoho očekávaná odpověď zůstává nepovšimnuta mezi zábavou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.